Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Villa Siesta
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Villa Siesta dovolená

Lokolita Nový Smokovec je vhodná na realizování sporotvní dovolné na Slovensku. Penzion je situován v srdci Vysokých Tater v centru turistického ruchu, kterým je Starý Smokovec Slovensko. Villa Siesta nabízí ubytování v 23 pokojích se 46 lůžkami. Villa uvítá hosty v 18 dvoulůžkových pokojích a 5 apartmánech se snídaní podle výběru. Zvlášností nabídky je ubytování v apartmánech s medziposchodím, kde ložnice je na patře. Penzion Siesta má pokoje vybavěny koupelnou, WC, minibarem, TV, radiem, telefónem s připojením na internet.

Stravování je ve své restauraci s krbem. Podáva se polpenze anebo plná penze.

Villa je vhodné zařízení na realizování sporotvní dovolné. V zimě jsou k dispozici nenároční sjezdovky vhodné pro začátečníky. Nový Smokovec Slovensko nabízí dovolenou se službami turistického ruchu poblíž, dobrou dopravou, vycházkové anebo nárocnejší túry v okolí. Oblast vychází v ústřety i možnostmi návštevy kulturních a historických památek v širším okolí této oblasti na Slovensku.

Oddychovat v divočině přírody určitě je grem turistické nabídky zdejší lokality Slovenska. Tatranské pohoří ohromují čistotou. Opatrnosti nikdy neni dost protože jsou zrádné. Horské cesty jou udržovány placenými pracovníky taky dobrovolně pracujicími nadšenci. Na stezkách radíme dávat si pozor na namožení. Slovensko dává možnosti k zdravému oddechu.

Zajímavosti jako doplňky v této Slovenské části jsou památky historie v centrálních částech vesnic, měst a termály. Pro věčšinu turistů přitažlivým zástancem hradních objektů je hrad na Spiši. Bahnění je možné v atrakcích aqua parku v Popradském aqua sportovišti , v minerálním koupališti u vesnice Vrbov. Navštivte Slovensko. Spoznáte zábavné hodnotní oblasti. Blízké Polsko může být možnost spříjemnení rekreací v zdejší přírodě. Slovensko vlastní věčší část hor situovaných na severu srovnávaje s Polskou republikou. Pomáhá to možnostem rozšířené turistických zajímavostí v areálech oddechu.

Zdejší region se uznává populací za zajímavý region. Slovensko stabilizuje u severní hranice rekreační jednotku z regionálních možností dovolené. Je obohacující objevit krásu uvnitř území. Zajímavosti spravidla bývají též ve vedlejších městách poznačených vývojem od dávna. Menší celky se starají o nalezenou historii a taky neco jiného zajímavého. Slovensko se v tomto duchu vyznačuje svými územnými správami. Kulturní diferenciace je celkově různorodá na západním území anebo východě.

Východní území zdejších hor je soustředěn lokalitu vhodnou k rekreaci v dolině táhnoucí se témněř do Polské republiky. Zde se ubytujte v penzionech usadlosti v hornatém kraji. Tento kraj Slovensko zatraktivnuje s kulturní hodnotou, která je spiata s přírodou. Přiroda v regionu může být i částečně nedotčena výletníky. Slovensko je hrdé na vyjímočnost hor jako atrakcí.

K nevšednostem regionální nabídky patří taky podzemní systém. Je situována mezi Ždiarem a Tatranskými Matliarmi. Hlavním zážitkem určitě jsou horské masivy a sjezdovky anebo stopy pro běžkování. Horskou rekreaci spříjemňují doplňkové turistické služby. Obdivujme i vodní plesa.

ubytování v penzionu Villa Siesta Villa Siesta

interier posilovna

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku