Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Penzion Hana
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko penzion Hana Nová Lesná ubytování v jižních Vysokých Tatrách

Zažijte čaro vesnice na Slovensku s mnohými službami turistickího ruchu v okolí a přímo v ní. Celoroční provoz. Nabídka ubytování v pokojích s celkovou kapacitou 41 lůžek. Ubytovací zařízení na prvním patře disponuje s pokoji vybavěnými koupelnami, lednici. Na druhém patře jsou pokoje s koupelnami s wc a lednici. Na stejném patře jsou i dvě společenské místnosti s TV-sat.

V nepřízni počasí využijte zábavu s biliardem, stolním tenisem a základní kuchyní. Poskytování stravy v restauraci s barem. Půjčení kola je možné taky.

Zdejší krajina je zajímavá pro neveliký Slovensko. Jde o pěknou část hořství na severu Slovenska. Různorodý terén používáme pro túry i horolezectví. Okolité oblasti mají výhodu v dobrých klimatických podmínkách. Kvalitní ubytování získává na povědomí i léčebními účinky svěžího vzduchu. Důležitým doplňkem dovolené jsou služby poblíž.

Tento web opisuje dovolenou v penzionu na spůsob chalupy. Je vhodný do horského prostředí tak jej navštěvníci hledají. Bývá to nevšední alternativa dovolené pro hosty kteří si rádi dělají vlastní oblíběné jídla. Slovensko v různých regionech může mít i takovéto ubytování.

Zdejší kraj dodává vyhledávané pobyty. V regionu určitě navštivte horké aqua parky - nejvíc u věčších měst. Nedaleká Magura nabízí takovéto zdroje taky že jo. Na takový účel navštivte Ružbachy. Určitě to je další místo co Slovensko přiřazuje mezi navštěvované.

Zdravým sportovním doplňkem jsou sjezdové lyžování anebo taky horská turistika. Tomuto trendu se zařizují obchodní stánky a i služby. Slovensko propaguje v této oblasti dobré zástance kvalitních sportovišť samozřejmně lyžařských tratí. K zájmu o hosty patří upravěné okolí obcí i metropol.

dovolená Nova Lesna penzion Hana

druha izba lyzovani

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku