Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Penzion pod lesom
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená v penzionu pod Lesom Slovensko - kvalitní ubytování Dolný Smokovec Slovensko

V lokalite je možnost podnikat výlety do Slovenského raje, Pienin, termálního koupaliště Vrbov, Bešenová, Tatralandia - Lipt. Mikuláš. Penzion pod Lesom Slovensko má k dispozici 29 lůžek v pěti rodinných apartmánech s jedném třilůžkovým, jedném dvoulůžkovým pokojem, koupelnou ( umývadlo, sprcha, WC )a balkonem.

Můžete využít dva samostatné dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a balkónem. Restaurační služby s kapacitou 48 míst a kavárnou 20 míst, barem, TV-SAT, biliardový stůl. Návštevníkům Penzión nabízí i místnost pro odkládání lyží a kol, krytou terasu s krbem, trávnaté volejbalové hřiště

Penzion je obklopen dvěma lyžařskými vleky, lyžarské strediska Hrebienok, Jakubkova lúka, Jamy, Skalnaté Pleso, Interski. Lokalita dovolenek s možnostmi na kvalitní odpočinek. Parkování je u penzionu a příjemné večerní posezení u otevřeného ohniště. Tady jde o dovolenou v horském prostředí Slovenska s aktivním oddychem na lyžích anebo využíváním služeb rehabilitačních center.

Bydlet v panenské kráse přírodních zákoutí stejně je základem turistické nabídky zdejší lokality Slovenska. Pohoří ohromují svou velikostí. Provádějte turistiku s respektem protože jsou i zrádné. Lesní stezky jou udržovány profesionálními složkami anebo i horskými nadšenci. Vysokohorské túry jsou pěkné ale radíme dávat si pozor na poškození svalů. Slovensko dává možnosti k odpočinku s tradicemi.

Zajímavé doplňky dovolené v krajinné oblasti Slovenska můžou být památníky z dřívějších dob v místních osadách taky termály. Pro návštěvníky Slovenska přitažlivým zástupcem hradů je hradní komplex středního Spiše. Bahnění je možné v bazénech aqua parku v aqua areálu a taky v termálním koupališti za Vrbovem. Podívejte se na Slovensko. Spoznáte spomenuté památky. Blízká Polská republika určitě je jedna z poutavostí zatraktivnění rekreací v zdejší přírodě. Slovensko využívá věčší část severních hor když vezmeme do úvahy porovnání na straně Polska. Ústí to k možnostem rozšířené turistických center v areálech oddechu.

Zdejší region se určuje jako turisticky významným regionem Slovenska. Slovensko tvoří zde rekreační jednotku z uznávaných turistických center. Jděte navštěvovat zajímavosti. Atraktivní zajímavosti běžně bývají i ve vedlejších městách s poznáním minulosti. Regionální území taky vytvářejí zdědené památky a zajímavé místa. Slovensko se v tady tom směru vyznačuje územními celky. Kultura bývá věčšinou různá na západě a taky na východě.

Východ těchto hor je situován turistické území v dolině táhnoucí se témněř do Polské republiky. V této části doporučujeme návštevu usadlosti pod horami. Tento kraj Slovensko zviditelnuje s tradicí, která patří do přírody. Přírodní lokalita na okolí je v něktrých částech nedotčena vlivem vzáleného průmyslu. Slovensko se stará o přetrvání panenské přírody.

K nevšedním prvkům oblasti je zahrnuta jeskyně ve východní části. Tato zajímavost se nachází v Slovenských velehorách. Jestli porovnáme doplňkové služby a přírodní atrakce, vítězem určitě jsou horské masivy anebo lyžování. Poznávací zájezdy doplní moderní služby. Na potulkách objevíte i plesa mezi skálami.

ubytování, penzion pod lesom Dolný Smokovec

posezeni bar

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku