Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Vila Sálus
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená Tatranská Lomnica ubytování Vila Sálus Slovensko

Penzion na Liptově Vám přináší informace o ubytování v Tatranské Lomnici Slovensko. Penzion je situován v centru osady Tatranská Lomnica. Dovolená je spojena s ubytováním v apartmánech různých velikostí. Apartmány jsou vybavěny dvěma ložnicemi, obývací částí s TV a kompletní výbava kuchyňě. Koupelna je vybavěna 2 umývadlami, vaní a sprchovým koutem. K dispozici jsou i menší apartmány. Ubytování penziónového typu na horách.

Ubytování je spříjemněno taky príjemným psezením vedle krbu a v zimní záhradě. V léte i posezení na terase a v altánku s grilem. Penzion je situován v blízkosti železnicní a autobusové stanice.

V nabídce je sauna, biliard, restaurace do 50 m. Blízké služby zdravotního střediska, lekárny, banky, pošty, kina, půjčoven, minigolfu, tenisových kurtů, bazénu, fitnis, lyžařských vleků... Tatranská Lomnica vychází v stríc svým návatevníkum lanovkou na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít.

Možnosti: turistika, návšteva jeskyň, Pieninský národní park, lyžování. Osada má novou atrakci od roku 2004 - Tatrabob ( umělá bobová dráha ). Lokalita reprezentuje blízkost míst a historických památek a termálních koupalisk.

Tato horská krajina má hodnotu pro středoeuropskou krajinu Slovensko. Jde o známou lokalitu horského masivu na Slovensku. Vysokohorský terén používáme na procházky i horolezectví. Hornaté lokality mají výhodu skvělým klimatem. Kvalitní ubytování má přidanou hodnotu i blahodárními účinky čistého vzduchu. Důležitým doplňkem dovolené jsou atrakce na blízku.

Tento web prezentuje ubytování v objektu s architektonickými prvky chalupy. Hodí se do podhorského prostředí a takže je požadován. Je to hledaná možnost pobytů pro ty kteří si rádi vaří vlastní jídla. Slovensko v různých krajích může mít i takovou dovolenou.

Tatranská lokalita dodává podhorské ubytování. V regionu můžete použít horké aqua parky - hodně u Popradu a na okolí. Blízké hory Magura nabízí témněř stejné minerální vývěry taky že. Na takový účel si prohlédněte Ružbachy. Je to další místo které Slovensko přiřazuje mezi své skvosty.

Zdravým sportovním zážitkem jsou běžecké lyžování a turistika. Tomuto trendu se přispůsobují kamenné obchody a služby pro návštěvníky lokality. Slovensko nabízí tady silné zástance sportovních areálů počínaje lyžařských tratí. K dobrému zájmu o zákazníka patří atrakce kolem vesniček anebo metropol.

dovolená Tatranská Lomnica PENZION Vila Sálus

koupelna kuchyna

altanok

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku