Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Encián
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Dovolená v rekreačním objektu Encián Slovensko ubytování Tatry

Tatranská Lomnica má výhodu ve své poloze. Penzion se nachází v centru Tatranské Lomnice - Slovensko, vzdálen jen 5 minut od železniční stanice a 8 minut od autobusové stanice peaky. Ubytování v Enciánu je zrekonstruováno v historickém - původním stylu. Je to vhodní místo na strávění dovolené s realizovaní túr.

Vybavění spočívá v pokojích v nasledujících strukturách:
jeden dvoulůžkový pokoj, WC, sprcha
tři dvoulůžkové pokoje s přistílkou, WC, sprcha
jeden rodinný pokoj 2 + 2 , WC, sprcha
jeden rodinný pokoj 2 + 2 + 2 přistýlky, WC, sprcha
dva třilůžkové pokoje. Každý pokoj má TV-sat.

Stravu je možné objednat v restauraci penzionu. Snídaně jsou podávany formou švedských stolů, obědy a večeře na výbřr z menu. Dovolená je spojena i s blizkými službami obchodu, restaurací. Jsou tady: zdravotní středisko, lekárna, banky, pošta, kino, půjčovny, minigolf, tenisové kurty, bazény, fitnis, lyžařské vleky, lanovka na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít.

Zdejší část krajiny je zajímavá pro menší Slovensko. Jde o pěknou část hořství na území Slovenska. Terénní relief má potenciál pro lehčí túry a lezení. Horské regionální území mají výhodu v zdravém vzduchu. Luxusní dovolená získává na povědomí dobrými účinky svěžího vzduchu. Vyhledávaným doplňkem pobytu jsou služby v nedalekém okolí.

Tato web stránka pojednává pobyt v penzionu chatového stylu. Je vhodný do horského regionu takže je žádán. Může to být nevšední možnost pobytů pro hosty kteří si rádi vaří vlastní gurmánské jídla. Slovensko ve svých okresech může mít i takovéto ubytování.

Lokalita Tater dodává kvalitní dovolené. V lokalitě jsou horké aqua parky - nejvíc u věčších měst. Nedaleký horský masiv Magura má podobní vodní vývěry taky. Pro takové účely vycestujte na Ružbachy. Určitě to je území které Slovensko přiřazuje k zajímavým.

Zdravým sportem na horách jsou sjezdové lyžování a vysokohorská turistika. Této skutečnosti se přispůsobují kamenné obchody a taky služby. Slovensko propaguje tady rozvinuté želízka dobrých sportovišť samozřejmně lyžařských tratí. K starostlivosti o hosty přináleží atraktivní okolí vesniček a městeček.

dovolená Tatry PENZION Encián

restaurace kupelna

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku