Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Monika
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko ubytování Monika Ždiar Tatry

Dovolená v horském regionu Slovenska. Penzión poskytuje ubytování - obec Ždiar Slovensko, v rodinném domu na poschodí. K dispozici jsou pokoje v zložení 2/2, 1/3, 2/3+1. Penzión Monika může ubytovat 15 hostí. Pokoje mají k dispozici dvě koupelny - jedna se sprchovým koutem a jedna s vaní, 3x WC. Dalši vybavění: kuchyň s pl. sporákem a lednicí, kryté záhradní posezení s ohništěm a záhradním grilem. Dům je vykurován plynovým topením.

V penzionu je možnost stravování. Disponuje taky vlastním vlekem s umělým zasněžováním na který poskytuje slevu (délka 240 m). Park se nachází u objektu. Obchod je vzdálen 250, restaurace 500 a autobus 200 m. Vlaková stanice 38 km.

Bydlet v klidu přírody může být základním kamenem nabídky zdejší Slovenské lokality. Pohoří ohromují svou drsností. Dávejte si pozor - jednoduše jsou i nebezpečné. Lesní cesty jsou čištěny placenými pracovníky anebo horskými nadšenci. Na stezkách je potřeba si dávat pozor na poškození svalů. Slovensko má přiležitosti pro dobrý odpočinek.

Zajímavosti jako doplňky v Slovenském regionu pod horami jsou památky historických mílníků v místních osadách a koupaliště s minerální vodou. Známým zástancem hradů je hrad na Spiši. Plavání je povoleno v aquaparku u Popradského aqua objektu taky v naturálním bazénních komplexech za Vrbovem. Spoznejte Slovensko. Naleznete zábavné památky. Polské obohacení poblíž na sto procent je možnost spestření rekreací na horách. Slovensko okupuje věčší oblast Tatranských horských zákoutí s porovnáním za severními hranicemi. Pomáhá to možnostem rozšířené turistických atrakcí zde.

Celá podhorská oblast se považuje jako turistická část. Slovensko podporuje u severní hranice silného zástupce z rekreačních oblastí. Je přínosné navštěvovat zajímavosti. Atraktivní zajímavosti spravidla bývají taky vedle v objektech událostmí stvářněnými zde. Regiony se starají o pamětihodnosti i atraktivní možnosti podobného rázu. Slovensko se touto vizí dává do pozornosti správnými celky oblastí. Zděděná kultura může být celkem odlišná na západním území a též východě.

Na východě Tater je situován turistický mikroregion dolinného charakteru táhnoucího se témněř do PL. Na tomto území je navštěvována obce v horském prostředí. Tento kraj Slovensko zatraktivnuje s tradicí, která je spiata s přírodou. Zachovaná příroda na okolí může být i částečně nedotčena turistickým ruchem. Slovensko vyvýjí úsilí o zachování přirodních krás.

K nevšednostem lokálního území je zahrnuta podzemní systém. Své útrobí nabízí mezi Ždiarem a Tatranskými Matliarmi. Jestli porovnáme doplňkové služby a přírodní atrakce, vítězem nadále zůstávají hory a adrenalinová zábava na sněhu. Dovolenou zde ovlivňují priváty s novými nabídkami. Objevte i vodní plochy ples.

ubytování penzion Monika Ždiar

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku