Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Ždiar
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Zdiar dovolená Slovensko

Ždiar je obec, která představuje dovolenou na Slovensku ve východních Tatrách. Poskytuje turistickou oblast Slovensko. Penzión se nachází v rázovité Tatranské obci orientované na cestovní ruch. Ubytovací zařízení je vybavěno 2, 3, 4 a 5 lůžkovými pokoji. K ubytování jsou k dispozici pokoje vybavěné s TV, koupelnami s wc, případně společnými koupelnami podle cenové relace.

Rekreační dům může přijmout i autobusové lyžařske zájezdy. Nabízí restaurační služby v dřevěné goralské hospodě a restaurací. Celková kapacita 89 míst.

Pobývat v panenské kráse přírodních atrakcí stejně je pilířem nabídky severo - slovenského území. Hory ohromují svou drsností. Člověk získá respekt protože můžou být i nebezpečné. Horské stezky jsou čištěny placenými pracovníky anebo sportovními nadšenci. U delších tur radíme dávat si pozor na poškození svalů. Slovensko Vám umožňuje vyskoušet prostor k zdravému oddechu.

Výraznými atrakcemi v oblasti můžou být památníky z dřívějších dob v místních centrech poznávací turistiky a aqua parky. Přítažlivým zástancem hradních objektů je Spišský hradní komplex. Čvachtání je umožněno v aqua parku v Popradském aqua sportovišti a též v bazénech ve Vrbově. Podívejte se na Slovensko. Naleznete spomínané atrakce. Polská nedaleká oblast na sto procent je jedna z možností zdiferencování oddychu u horských masívů. Slovensko vlastní věčší část Tater srovnávaje s Polským státem. Ústí to k nezanedbatelným množství horské turistiky zde.

Zdejší krajina se určuje za turistickou lokalitu. Slovensko má tu kvalitní rekreační služby všobecně z regionálních možností dovolené. Skuste objevit přírodu tady. Blízké atrakce se nacházejí též ve vedlejších městách s poznáním minulosti. Mikroregiony udržují hoistorické zachovanosti a zajímavé místa. Slovensko se příznačními dannostmi utvrzuje správnými celky oblastí. Kultura je z věčší části odlišná v západním Slovensku a taky ve východních krajích.

Na východě hornatého pásma obdivujeme turistický kraj v dolinovém systému táhnoucím se témněř k Polsku. V tomto regionu je navštěvována obce Ždiar. Toto území Slovensko zviditelnuje s tradicí, která patří do tohoto prostředí. Přiroda kolem je v něktrých částech nedotčena civilizačními vplivy. Slovensko je hrdé na vyjímočnost panenské přírody.

K doplňku ubytování zdejší oblasti patří taky podzemní systém. Nachází se na východě. Hlavním zážitkem nadále zůstávají hory a taky sněhové bláznění. Dovolenou spříjemňují penziony. Na potulkách objevíte i skalní stěny.

Ždiar penzion Zdiar restaurace

lyžování

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku