Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Mária
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Mária dovolená Spišská Teplice Slovensko

Jde o dovolenou s chutnou gastronomií a je výběr z různých světových kuchyní. Ubytovací objekt je situován v útulní Slovenské vesnici pod Vysokými Tatrami - Spišská Teplica. Je vzdálen jen 10 min. od lyžařského střediska Lopušná dolina - Svit a 1 km od Popradu. Penzion Mária je rodinného typu a nabízí své služby jen ubytovaným hostům. Ubytování má kapacitu 15 lůžek s možností ubytovat domácí zvírata hostů.

Všechny pokoje jsou vybavěny koupelnami kromě apartmánu který je složen z více pokojů a jedné koupelny. Součástí je vinárna kde poskytujou stravu formou polpenze anebo podle výbřru. Večerní posezení spříjemňuje krb a TV-sat a domácí programy, hudba. Uzavřeté parkoviště, terasa, záhrada, detský kout s pískovištěm, ohniště s posezením.

Spišská Teplica Slovensko nabízí možnosti lehčí turistiky a cykloturistiky. Je to vhodná oblast na sběr hub. Je v blízkosti Popradu kde naleznete krytý bazén, termální koupaliště jsou ve Vrbově. U Popradu je aqua park. Poblíž jsou historické města jako Levoča, Kežmarok, Spišský hrad, Spišská Sobota. Mužete navštívit Dobšinskou ledovou a Belianskpu, Važeckou jeskyni.

V penzionu je k dispozici videoprojekce s filmy o okolí, půjčovna sánek a sportovních potřeb, detské výlety se psím záprahem, taneční zábavy s folklorní hudbou. Placené služby jsou : půjčování horských kol, tel., fax, internet.

Pobývat v panenské kráse přírody stejně je základním kamenem turistické atrakci severo - slovenského území. Tatranské hory fascinují čistotou. Dávejte si pozor - jednoduše můžou být i nevlídné. Lesní stezky jsou upravovány profesionálními složkami a dobrovolně pracujicími nadšenci. Při věčších túrách dávejte záležet na bezpečný návrat. Slovensko může dávat prostor k zdravému oddechu.

Výraznými atrakcemi v lokalitě věčšinou jsou památníky z dřívějších dob v centrálních částech vesnic, měst taky teplé prameny. Pro návštěvníky Slovenska přitažlivým suplutorem hradních objektů je hrad na Spiši. Lehnění je vhodné v aquaparku u Popradského aqua objektu, v termálním bazénních komplexech ve Vrbově. Dopřejte si poznávací cestu na Slovensko. Naleznete zábavné hodnotní oblasti. Nedaleká Polská krajina určitě je poutavé zlepšení rekreace v Tatrách. Slovensko zdědilo z věší části Tater srovnávaje s PL. Pomáhá to hodnotám turistických zajímavostí na tomto území.

Celý podtatranský region se určuje jako turisticky významným regionem Slovenska. Slovensko má tady rekreační jednotku z krajů. Dopřejte si spoznat tuto lokalitu. Zajímavosti spravidla bývají též na územích událostmí stvářněnými zde. Oblasti budují hoistorické zachovanosti a zajímavé místa. Slovensko se zajímavostmi dává do pozornosti oblastními lokalitami. Zachovaná zvyklost předků bývá věčšinou odlišná na západním území a na jiném území.

Na východě těchto hor objevte lokalitu na dovolenou v dolinovém systému táhnoucím se témněř do Polské republiky. V této části je položena vesnice pod horou. Tento kraj Slovensko zatraktivnuje s tradicí, která prezentuje zdejší zvyklosti. Přírodní oblast zde je někde částečně nedotčena turistickými výlety. Slovensko se stará o zdraví atraktivních pohoří.

K navštěvovaným místem nabídky je spřístupněna Belinska jeskyně. Tato atrakce se nachází ve východní části. Hlavní atrakcí nadále zůstávají hory a lyžařské střediska. Zájezdy spříjemňují hotelové služby. K obdivování jsou i vodní plesa.

Kontakt:  zdroj internet

Spišská Teplica pokoj

pochoutky restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku