Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Lesana
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená Lesana Slovensko ubytování v penzionu na horách

Penzión umožnuje realizovat dovolenou ve prospěch zdraví túrami ve vysokohorském prostředí. Rekreační objekt je situován v pěkném podhorském prostředí velhor Vysokých Tater v útulní vesnici Stará Lesná Slovensko. Lesana nabízí svým hostům ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistílky a koupelnou. Taky je tu možnost parkování vedle penzionu.

Rekreační objekt Lesana má ve svém okolí vybudovaný park s nádherním výhledem na Vysoké Tatry. To umocňuje zdravou dovolenou v přírodním horském prostředí. Personál zabezpečuje stravu na požádání. Společenská místnost s TV-sat je samozřejmostí. Pro své hosty je k poskytnout Gazdovský sklep a Aperitiv bar.

Odporčení nekolika typmi túr: - ( Starý Smokovec = Hrebienok = Kaskáda Studeného Potoka = Zamkovského chata ) - ( Tatranská Lomnica = Skalnaté Pleso = Lomnický Štít ). Stará Lesná nabízí ve svém okolí atrakce jak bazény Vrbov, múzeá Spišská Belá, Národní Park Pieniny, Vyšné Ružbachy, Stará Ľubovňa, Levoča, Slovenský Ráj, Spišské Podhradie.

Tato horská oblast má hodnotu pro historické Slovensko. Jde o region masivu hor na severu Slovenska. Terén je vhodný na procházky i horolezectví. Tatranské regionální území mají výhodu v zdravém vzduchu. Kvalitní pobyt se dostává do povědomí léčebními dovednostmi čerstvého ovzduší. Důležitou částí ubytování jsou služby pro návštěvníky na blízku.

Tento web opisuje pobyty v domě chalupového stylu. Je vhodný do lesního regionu a tudiž je vyhledáván. Může to být hledaná alternativa pobytu pro všechny kteří rádi připraví gurmánské jídla. Slovensko v různých krajích může mít i takové pobyty.

Lokalita Tater dodává kvalitní ubytování. V lokalitě se nachází horké prameny - hodně u věčších měst. Nedaleká Magura ukrývá stejné zdroje taky že. Na taký účel jděte na Ružbachy. Je to část území co Slovensko přiřazuje mezi kvality.

Zdravým sportovním doplňkem jsou sjezdové lyžování anebo turistika. Takovým skutečnostem se zařizují obchody a i služby pro návštěvníky regionu. Slovensko má tady kvalitní želízka zábavních areálů samozřejmně lyžařských sjezdovek. K zájmu o hosty přináleží zajímavé okolí obcí taky metropol.

dovolená Stará Lesná penzion Lesana

restaurace BAR

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku