Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Sibír
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Novy Smokovec dovolená Sibír Tatry

Oblast je v zimě vhodná pro lyžařské začátečníky pro blízkost lyžařského areálu Jakubova lúka. Tento penzión se nachází kolem 10 min. pěšky od turistického centra Starého Smokovce Slovensko. Lehko se tam dostanete Tatranskou elektrickou železnicí - zastávka Sibír.

Nabídka ubytování v tomto případě spočívá ve vybavění dvou, tři a čtyřlůžkovými pokoji s vlastními koupelnami a WC. Penzion Sibir má ve svích pokojích i televizi se SAT. prijmem s 15 programi. Snídaně v cene přímo v penzionu. Obedy a večeře si návštevníci mohou objednat v restauraci Sibirianka hned vedle s 10% slevou

Penzion se snaží konkurovat i cenou pro děti do 6 let zdarma a 6 -13 let s 50% slevou. V Novém Smokovci můžete navštívit vínní sklep, kolkárnu a kino. Novy Smokovec nabízí dovolenou s blízkymi turistickými službami, dobrou dopravou, vycházkovými anebo náročními túry v oklitých horách.

Tatranská krajina je zajímavá pro středoeuropský stát Slovensko. Jde o pěknou část nejvyšších hor na severním Slovensku. Různý terén používáme na výstupy a lezecké výpravy. Hornaté oblasti mají výhodu v zdravé klímě. Luxusní ubytování získává na povědomí dobrými účinky svěžího ovzduší. Uznávaným doplňkem ubytování jsou služby pro turisty v nedalekém okolí.

Tady ta strana reprezentuje dovolenou v domě architektonickými prvky chalupy. Je vhodný do podhorského regionu a takže je vyhledáván. Je to vyhledávaná alternativa pobytů pro lidi kteří si rádi udělají gurmánské jídla. Slovensko ve všech okresech může mít i takové ubytování.

Tatranská oblast dodává zdravé pobyty. V lokalitě můžete navštívit minerální termály - věčšinou u měst. Blízký horský masiv Magura skrývá podobní minerální vývěry taky že. Na takový účel vycestujte na Ružbachy. Je to místo které Slovensko doplňuje mezi skvosty.

Tradičním horským sportem jsou sjezdové lyžování a taky pěší turistika. Takovým skutečnostem se přispůsobují obchodní podmínky a turistické služby. Slovensko propaguje tady dobré želízka dobrých sportovišť - upravěných sjezdovek. K dobrému zájmu o návštěvníky přináleží zajímavý region v okolí obcí i metropol.

Novy Smokovec penzion Sibir penzion

pokoj

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku