Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Beny
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Beny Nová Lesná Slovensko

Polohu vhodná na realizování výletů do sousedních regionů (Nízké Tatry - 25km, Slovenský Raj - 30km, Pieninský Národný Park - 35km. Beny nabízí zvýhodněnou cenu pro školské zájezdy v hodnotě 400 Sk/os/den za ubytování s polpenzí. Další výhodou si penzión chce získat své zákazníky nabídkou speciélních cen pro děti, slevy pro skupinové pobyty a delší termíny.

Ubytování v představě nabídky penzionu Beny ** podporuje kvalitní strávění dovolené v regionu Slovenska. Moderní ubytování v pokojích s koupelnami s kapacitou 33 lůžek. Je tu možnost objednat si TV-sat do apartmánu. Taky je k dispozici kuchyň a prostranná společenská místnost. Chutní snídaně, která je přispůsobena požadavkám hostů.

Penzion je vzdálen od Tatranského centra turistického ruchu Starého Smokovce Slovensko jen 3 km. Výhodní poloha pro realizování tur v horách nebo věcších nákupů v Popradě (7km). Dají se realizovat výlety po kulturních a historických památkách v městečkách s dlouhou historií. Dovolená tady je obohacena využíváním blízkych lyžařských středisk, jeskyň, aqua parků, koupalisk, relax center.

Procházet se v klidném prostředí přírodních atrakcí určitě je pilířem turistické atrakci zdejší lokality Slovenska. Vysoké pohoří ohromují čistotou. Člověk získá respekt protože jsou nebezpečné. Lesní stezky jsou upravovány profesionálními složkami i horskými nadšenci. U delších tur radíme dávat si pozor na poškození svalů anebo jiné poškození zejména nohou. Slovensko nabízí přiležitosti k ubytování v atraktivním prostředí.

Výraznými atrakcemi v oblasti určitě jsou památníky z dřívějších dob v centrách měst a taky minerální vody ke koupání. Pro věčšinu turistů přitažlivým zástancem hradních budov je Spišský hradní komplex. Čvachtání je uvítáno v aquaparkových bazénech v aqua areálu a v naturálním koupališti u vesnice Vrbov. Navštivte Slovensko. Objevíte popsané hodnotní objekty. Nedaleká Polská krajina určitě je půvabné zušlachtění oddychu pod horami. Slovensko spravuje věčšinu hor situovaných na severu srovnávaje s Polskou republikou. Napomáhá to hodnotám turistických zajímavostí v zdejší lokalitě.

Tady ta oblast se uznává za turistickou lokalitu. Slovensko tvoří na severu kvalitní rekreační služby všobecně z vážených turistických lokalit. Jděte spoznat tuto lokalitu. Muzea jsou situovány téže v dalších lokalitách s historickým podtónem. Oblasti drží nepoškozené památní hodnoty anebo podobné místa. Slovensko se kulturními a přírodními dannostmi zviditelnuje oblastními lokalitami. Kulturní diferenciace může být z věčší části zajímavá v západních částech a taky poblíž Ukrajinské hranice.

Ve východních částech zdejších hor je k nalezení turistickou lokalitu v dolinovém systému táhnoucím se témněř do Polské republiky. V tady té oblasti je položena usadlosti pod horami. Tento okres Slovensko zastupuje s kulturní hodnotou, která patří do přírody. Přiroda kolem může být i scela nedotčena turistickými výlety. Slovensko se stará o zdraví panenské přírody.

K dovolené uvnitř nabídky doporučujeme vidět atrakci jako je jeskyně. Je situována u Tatranských Matliarů. V porovnání se lužbami turistiky, důležitým grem není jen příroda ale i čerstvý vzduch anebo lyžování. Dovolenou ovlivňují okolní prostředí. Cílem túry můžou být i skalní útvary.

ubytování Nová Lesná penzion Beny

koupelna BAR

BESIEDKA

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku