Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Petra
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

penziony Petra Slovensko ubytování Tatry - horské moderní rekreace

Vysokohorské atrakce pro lidi kteří mají rádi hory. Ubytovací objekt naleznete v malebné obci Velký Slavkov Slovensko kolem 7 km od centra Vysokých Tater Starého Smokovce. Tam jsou situovány některé sjezdovky. Kapacita 27 lůžek, z toho 7 přistílek. Je to vhodné zařízení na firemní dny, rekreační pobyty zaměstnanců, školení a kurzy, oslavy. Je to dovolená v Tatrách Slovensko v chalupovém stylu reprezentující horské ubytování.

Zabezpečení ubytování v jedném apartmánu vybavěném 2 pokoji, TV, koupelnou a vaní. K dispozici je 5 dvoulůžkových pokojů s předsíní, koupelnou a TV. Dva čtyřlůžkové pokoje s koupelnou, TV a kuchyní. Poskytnuta je restaurace, kavárna s kapacitou 33 míst, relax centrum se SPA bazénem a jinými relax zařízeními. Posezení u grilu s programem, detské hřiště, půjčování sportovního vybavění.

Podtatranská část krajiny je přínosem pro Slovensko. Jde o známou lokalitu masivu hor Slovenska. Horský terén je používán pro lajckou turistiku i horolezectví. Hornaté území mají přidanou hodnotu v okysličené klímě. Kvalitní pobyt má přidanou hodnotu taky účinky čistého ovzduší. Zajímavým doplňkem pobytu jsou služby pro turisty nedaleko.

Tato strana popisuje pobyt v penzionu chatového rangu. Je vhodný do horského regionu a tudiž bývá vyhledáván. Je to zajímavá možnost dovolené pro ty kteří rádi dělají oblíběné jídla. Slovensko ve všech místách má i takové ubytování.

Region Tater nabízí nevšední ubytování. V regionu se nachází minerální zábavní parky - ve věčším počtu u Popradu. Blízký horský masiv Magura ukrývá stejné vodní zdroje taky že jo. Proto si prohlédněte Ružbachy. Určitě to je území co Slovensko zařazuje mezi zajímavosti.

Hodně využívaným sportovním zážitkem jsou běžecké lyžování a turistika. Takovým skutečnostem se přispůsobují obchodní stánky a služby. Slovensko podporuje v tomto regionu rozvinuté zástance zábavních areálů počínaje terénu pro lyžování. K starostlivosti o návštěvníky patří pěkné okolí osad též metropol.

dovolená Tatry penzion Petra

kupelna restaurace

vyrivka

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku