Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Tona
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Tatry Tona Slovensko

Dopřejte si dovolenou pod Tatranskými štíty Slovensko. Penzion je situován v malebné podhorské vesnici pod Vysokými Tatrami. Poskytuje se ubytování ve dvě, tři a čtyřlůžkových pokojích se společním socialním zařízením. Jeden pokoj má vlastní socialní zarízení. Penzion Tona má kapacitu 19 lůžek a dvě přistýlky.

Pro pohodlí je k dispozici restaurace s terasou v které se podáva polpenze, anebo výběr z menu. Oddechové posezení v baru s výběrem dobrých vín a mužete si zahrát šípky, karty, šah, biliard, TV. Dobré spojení autobusem, když zastávka je přímo u penzionu, vlak je vzdálen 10 min. pěšky.

Tato horská oblast má přínos pro historické Slovensko. Jde o region pohoří na severu Slovenska. Horský terén má potenciál na procházky a lezecké výpravy. Hornaté regionální území mají hodnotu skvělým klimatem. Pobyt získává na povědomí léčebními dovednostmi čistého vzduchu. Důležitou částí ubytování jsou turistické služby poblíž.

Tady ta strana prezentuje pobyty v apartmánu chatového rangu. Je vhodný do podhorského porostu a takže jej navštěvníci hledají. Může to být dobrá alternativa pobytu pro hosty kteří rádi vaří vlastní oblíběné jídla. Slovensko ve svých regionech má i takovéto ubytování.

Zdejší lokalita nabízí horské dovolené. Zde jsou minerální termály - hodně u Popradu a blízkém okolí. Nedaleký horský masiv Magura nabízí takové zdroje taky. Na taký účel jděte na Ružbachy. Určitě to je část území co Slovensko doplňuje mezi kvality.

Hojně využívaným sportovním zážitkem jsou lyžování a pěší turistika. Této skutečnosti se zařizují kamenné obchody a i služby pro návštěvníky regionu. Slovensko podporuje zde rozvinuté zástance dobrých sportovišť - upravěných sjezdovek. K zájmu o zákazníka přináleží atrakce kolem vesniček taky městeček.

dovolená Nová Lesná penzion Tona

kupelna jídelna

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku