Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Slovakia
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená Slovakia penzion Tatry

Dají se zde nalézd Pieniny a splavy po řece Dunajec, Belianska jeskyně, koupaliska ve Vrbově... Penzión se nachází na okraji obce Ždiar Slovensko. Je vybavěn dvě a třilůžkovými pokoji s možností přistílky. K dispozici je i apartmán s obývačkou a kuchyní. Každý pokoj je vybavěn socíálním zařízením, balkónem a TV-sat. Možnost půjčení detské postýlky.

Tento penzión poskytuje stravu v restauraci, k dispozici je terasa, bar, kavárna, společenská místnost s videem, ohniště, záhradní posezení, hojda, stolní tenis. Služby půjčovny za poplatek (kola, mopedy, koloběžky, sportovní potřeby a společenské hry, změnárna).

Ubytování v této nabídce je výhodné kůli poloze penzionu poblíž atrakcí. Zastávka autobusu je vzdálená 500 m. Vlak 12 km. Belianske Tatry Slovensko svou nabídkou přitahují návštevníky stejně jak ku příkladu Vysoké Tatry Slovensko, zejména v zimě.

Bydlet v loně přírodních krás může být základem turistické nabídky nevšedností regionu. Hory zaujmou klidem. Počínejte si opartně - jednoduše můžou být nevlídné. Turistické stezky jsou držené v dobrém stavu placenými pracovníky a horskými nadšenci. Na horských chodnících dávejte pozor na namožení. Slovensko se stará o možnosti k odpočinku s tradicemi.

Zajímavosti jako doplňky v této Slovenské části věčšinou jsou památky dřívějších dob v místních centrech poznávací turistiky a taky koupaliště s minerální vodou. Pro věčšinu turistů přitažlivým suplutorem hradů je hrad na Spiši. Lehnění je využíváno v atrakcích aqua parku v Popradě a taky v minerálním bazénních jamách ve Vrbově. Dopřejte si poznávací cestu na Slovensko. Navštívíte spomínané dedičství. Blízké Polsko určitě je poutavé zatraktivnění rekreace na horách. Slovensko okupuje věčší oblast hor položených na severu srovnávaje s Polským státem. Pomáhá to hodnotám horské turistiky tady.

Tady ten region se uznává jako turisticky významným regionem Slovenska. Slovensko má zde dobrého zástance z uznávaných turistických center. Snadně můžeme objevit přírodu. Zajímavosti jsou též na územích s historickým podtónem. Regiony taky vytvářejí jejich hodnoty anebo podobné místa. Slovensko se příznačními dannostmi dělí oblastními lokalitami. Zděděná kultura bývá celkově zajímavá na západním území anebo jinde na Slovensku.

Ve východní části hor obdivujeme turistické území v dolinovém systému táhnoucím se až do PL. V tomto mikroregionu navštivte zajímavosti vesnice v hornatém krajinním systému. Tento kraj Slovensko zviditelnuje s tradicí, která prezentuje zdejší zvyklosti. Přírodní oblast v lokalitě je i nedotčena vlivem vzáleného průmyslu. Slovensko se snaží o chránění panenské přírody.

K útrobí podzemí nabídky je spřístupněna podzemní systém. Své útrobí nabízí v lokalitě Belianskych hor. Hledanou zajímavostí nadále zůstávají hory a taky sněhové bláznění. Pobyty ovlivňují ubytovací kapacity s moderními doplňkovými službami. Na horách naleznete i plesa mezi skálami.

ubytování Vysoké Tatry penzion Slovakia - restaurace

pokoj posezeni

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku