Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  rekreační dům 123
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování rekreační dům 123 na Slovensku Tatry

Spestřete si dovolenou o zážitky z horských túr a odpočinku v rehabilitačních centrách Slovenska. Rekreační zařízení je situováno v obci Ždiar Slovensko. Je vybavěno vkusními pokoji ve dvěch samostatních bytových jednotkách. Rekreacný dům má u sebe k dispozícii travnatou plochu vhodnou na detské hry. Dům svím hostům nabízí altánek, hojdačku a záhradní gril.

Zařízení disponuje taky bezpeční místností na odkládání lyží, kol. V zimě je dům nepretržitě vykurován plynovým ústředním topením. Je tu možnost vlastního vaření v kuchyních. Restaurace jsou vzdálené do 200 m.

Historie vesnice Ždiar ovlivnilo lidové umění Goralů. Blízkost Polska má taky svůj podíl na tváři této krajiny. Tato skutečnost spojuje Slovensko a Polskými mikroregiony. Návštěva těchto zákoutí obohatí vaši dovolenou při spoznávání kraje.

Tato horská krajina je přínosem pro neveliký Slovensko. Jde o region pohoří v Slovenské republice. Terénní relief je vhodný pro lehčí turistiku a lezení. Hornaté okresy mají hodnotu skvělými klimatickými podmínkami. Kvalitní ubytování se dostává do povědomí taky účinky čerstvého vzduchu. Hlavním doplňkem pobytů jsou atrakce v blízkém okolí.

Tato strana prezentuje pobyt v domku architektonickými prvky chalupy. Hodí se do horského regionu a takže jej navštěvníci hledají. Může to být zajímavá možnost ubytování pro ty kteří rádi dělají vlastní gurmánské jídla. Slovensko ve svých oblastech může mít i takovou dovolenou.

Zdejší region navrhuje horské ubytování. V lokalitě použijte minerální prameny - ve velké věčšině u věčšího města. Nedaleké pohoří Magura skrývá stejné vývěry téže. Na takový účel si prohlédněte Ružbachy. Může to být území které Slovensko doplňuje k nevšedním.

Hodně využívaným sportem na horách jsou běžecké lyžování anebo taky vysokohorská turistika. Této skutečnosti se zařizují kamenné obchody a služby pro turisty. Slovensko má zde silné zástupce sportovních areálů samozřejmně lyžařských sjezdovek. K starostlivosti o zákazníka patří zajímavý region v okolí obcí anebo měst.

Kontakt:  zdroj internet

Foto není k dispozici.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku