Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  penzion Kamzík
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Belianske Tatry penzion Kamzík dovolená

Vesnice má k dispozici 22 vleků v 2 lyžařských střediskách s rozvinutými službami. Kamzík je postavěn v nadmořské výšce 920 m pod štítmi Belianských Tater Slovensko. Dovolená zde patří mezi nejkrásnější kůli panorámě vysokých hor. Penzion je vybavěn dvou, tři a čtyřlůžkovými pokoji. Všechny mají vlastní sociální zarízení, TV-sat. Ubytovací kapacita je pro 45 hostů.

Staráme se o gastronomii podávanou ve své reatauraci zejména zařízené dřevěnými prvky s minibarem anebo v mysliveckém salóniku. V případe nepříznivého počasí, Kamzík má pro své hosty připravenou zábavu formou hry na biliardovém stolu, stolním tenisem, anebo fínskou saunou. Bezplatné parkoviště a ohnište.

Tato horská oblast má přínos pro středoeuropský stát Slovensko. Jde o lokalitu masivů hor u vnitř Slovenska. Rozličný terén je dobrý pro lehčí túry i horolezectví. Okolité lokality mají hodnotu v zdravém vzduchu. Kvalitní ubytování se dostává do povědomí léčebními dovednostmi čistého ovzduší. Důležitým doplňkem ubytování jsou atrakce pro návštěvníky nedaleko.

Tady ta strana představuje ubytování v domku s dřevěnými prvky. Hodí se do podhorského prostředí tak je žádán. Je to zajímavá alternativa ubytování pro lidi kteří rádi dělají vlastní oblíběné jídla. Slovensko v různých lokalitách má i takovéto ubytování.

Tatranská oblast navrhuje nevšední ubytování. V lokalitě jsou minerální aqua parky - hojně u Popradu a blízkém okolí. Blízká Magura nabízí podobní termální vývěry taky že jo. Na takový účel jděte na Ružbachy. Je to další místo co Slovensko přiřazuje mezi kvality.

Hodně využívaným horským sportem je lyžování anebo horská turistika. Tomuto trendu se uspůsobují obchodní stánky a i služby pro návštěvníky lokality. Slovensko má v této části silné želízka dobrých sportovišť počínaje lyžařských tratí. K dobrému zájmu o zákazníka přináleží upravěné okolí vesniček i městeček.

náhled penzionu Kamzík

dovolená Belianske Tatry

penzion Kamzík - restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku