Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Lucia
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Nova Lesna ubytování Lucia rekreace v Tatrách Slovensko

Je vzdáleno od nejvěčšího Tatranského centra turistického ruchu Starého Smokovce na Slovensku jen 3 km. Penzion Lucia je ubytovací zarízení vyší kategorie. Nachází se v slovenské podtatranské obci Nová Lesná Slovensko. Starý Smokovec je vzdálen 4 km. Považuje se za centrum Vysokých Tater. Na rekondicní a doléčovací pobyty skupina "Fit - in AA" poskytne objednávatelovi plnou kapacitu penzionu.

Ubytování je vhodné na chalupařské tipy dovolenek. Penzionová dům má k dispozici tři podkrovní pokoje a jeden na přízemí. Celková kapacita 15 lůžek - 2/5, 1/3, 1/2. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a wc. Pokoje nabízí TV-sat s 20 programami na výběr. Vybavěna kuchyň na přípravu individuálních jídel. K dispozici je společenská místnost s počítačem připojeným na internet. Tato místnost slouží i jako jídelna.

Oddychovat v loně přírodních atrakcí určitě je základním pilířem turistické atrakci zdejší lokality Slovenska. Pohoří fascinují svou mohutností. Získáváme respekt - jednoduše můžou být nebezpečné. Horské cesty jsou čištěny profesionálními složkami taky dobrovolně pracujicími nadšenci. Na horských chodnících je potřeba si dávat záležet na bezpečný návrat. Slovensko se stará o možnosti k ubytování s atrakcemi.

Zajímavé doplňky dovolené v Slovenské oblasti hor věčšinou jsou památníky z dřívějších dob v centrálních částech vesnic, měst a termální koupaliště. Pro návštěvníky Slovenska přitažlivým suplutorem zámků je hradní komplex středního Spiše. Koupání je umožněno v aquaparku v Popradském aqua sportovišti a též v naturálním bazénech u vesnice Vrbov. Spoznejte Slovensko. Objevíte spomínané památky. Blízké Polsko je taky jedna z možností spříjemnení ubytování v zdejší přírodě. Slovensko má věčší část Tatranských horských zákoutí s porovnáním s Polskem. Směruje to k hodnotám turistických center v areálech oddechu.

Celá podtatranská oblast se uznává za turisticky významnou část ze Slovenských krajů. Slovensko podporuje na severu dobrého zástance z uznávaných turistických center. Je obohacující navštěvovat tuto lokalitu. Atraktivní zajímavosti běžně bývají i ve vedlejších městách s poznáním minulosti. Oblasti budují kulturní a jiné památky taky popřednosti jiných míst. Slovensko se tímto smněrem liší správnými celky oblastí. Zděděná kultura může být možná různá v západních částech anebo na jiném území.

Východní část pohoří je k navštivení turistický mikroregion v kotlině táhnoucí se až k Polsku. V této části je navštěvována obce pod horou. Tuto oblast Slovensko zatraktivnuje s tradicí, která patří do tohoto prostředí. Přírodní lokalita zde je i nedotčena turistickým ruchem. Slovensko se snaží o chránění nepoškozené přírody.

K dovolené uvnitř likality patří podzemní systém. Nachází se východněji. Atraktivní skutečností nadále zůstávají hory a lyžařské tratě. Zájezdy spříjemňují doplňkové turistické služby. Za cíl túri si můžete určit i skalní stěny.

ubytování Nova Lesna penzion Lucia

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku