Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Vila Montana
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Montana vila Slovensko

Pořiďte si horskou dovolenou za dobré ceny na Slovensku v tatranských horách. Toto zařízení na dovolenou má své kvalitní ubytování v podhořskej obci. Hosty mají Tatry Slovensko na dosah ruky. Vzdálenosti: Starý Smokovec 3km, Tatranská Lomnica 7km, Poprad 9km, zastávka tramvaje do tater je vzdálená 5 minút pěšky. V oklí jsou penziony a hotely s restauračními službami a welnwss. Navštivte Tatry - Slovensko v léte kůli túram a v zimě kůli lyžovačce.

Je to moderní ubytování s dvoulůžkovými pokoji s přistýlkami. Kapacita je 10 - 16 hostů. Objekt je rozdelen na dvě části s vlastními vchodmi. Kapacita je 8-12 osob a apartmán pro 2-4 osoby. K dispozici je i parkoviště.

Hlavní část vily má dvě podlaží, prostor na odložení lyží a kol. Na přízemí je obývací pokoj s krbem, TV-sat, jídelna a kuchyň (chladnička, mikrovlnka, varná doska, varná konvice, kávovar, nádobí, přibory...). Je zde východ na terasu s grilem a slnečníkem.

Na poschodí jsou čtyři pokoje s balkónmi. Velká ložnice má vlastní koupelnu, Dvě a třijlůžkové pokoje mají společnou koupelnu. Na přízemí je ješte jedno wc.

Apartmán je pro náročné, který má samostatní vstup. Má dvě prostorné místnosti s koupelnami, plně vybavěná kuchyň.

ubytování Nová Lesná vila Montana ubytování Nová Lesná vila Montana

privat 107

Apartmán je komfortní 2-lůžkový pokoj na přízemí domu s vlastní koupelnou a plně vybavěnou kuchyní. Pokoj má TV-sat a rádiobudík. V privatu jsou i dvě dvoulůžkové pokoje s přistýlkami a společnou koupelnou a kuchyní.

Procházet se v loně přírody stejně je pilířem turistické nabídky nevšedností regionu. Tatranské hory fascinují klidem. Počínejte si opartně - jednoduše můžou být překrapivé. Turistické cesty jsou držené v dobrém stavu profesionálními složkami anebo taky dobrovolně pracujicími nadšenci. Horské túry jsou zajímavé ale je potřebné dávat záležet na bezpečné stoupání. Slovensko může dávat prostor k dovolené v hornaté krajině.

Doplňující atrakce v oblasti věčšinou jsou památky historických mílníků v středu městeček a teplé prameny. Pro návštěvníky Slovenska přitažlivým suplutorem zámků je hrad na Spiši. Čvachtání je uvítáno v bazénech aqua parku v Popradě a taky v koupališti za Vrbovem. Cestujte na Slovensko. Spoznáte kulturní atrakce. Blízké Polsko je taky jedna z možností zušlachtění rekreací na úpatí hor. Slovensko okupuje věčšinu hor položených na severu srovnávaje s Polskem. Nahrává to hodnotám turistických atrakcí v areálech oddechu.

Tady ten region se považuje populací za zajímavý region. Slovensko tvoří tu rekreační jednotku z okresů. Dopřejte si spoznat krásy zde. Blízké atrakce běžně bývají též ve vedlejších městách s poznáním minulosti. Oblasti obnovují hodnotní objekty a zajímavé místa. Slovensko se kulturními a přírodními dannostmi utvrzuje podle lokalit. Kulturní diferenciace je celkově různá v západní části anebo východě.

Na východě těchto hor je k navštivení lokalitu na dovolenou u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se až k hranicím s Polskem. Na tomto území je položena usadlosti v hornatém krajinním systému. Tuto oblast Slovensko zastupuje s tradiční kulturou, která je spiata s přírodou. Přiroda v okolí je někde nezničena výletníky. Slovensko je hrdé na vyjímočnost nepoškozené přírody.

K zajímvostem oblasti je spřístupněna podzemní systém. Je situována mezi Ždiarem a Tatranskými Matliarmi. Tahákem není jen příroda ale i čerstvý vzduch a lyžování na upravěných sjezdovkách. Dovolenou kvalitativně pozvedávájí penziony. Za cíl túri si můžete určit i vodní plochy ples.

privat 107 - náhled privat 107 apartman

privat 107 izba privat 107 kuchyna

společenská místnost pokoj

koupelna kuchyň

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku