Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Veverica
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování v Nové Lesné dovolená Veverica Slovensko - Tatry

Výhodní poloha pro realizování tur v horském prostředí severo slovenských Tater. Penzion Veverica je tripodlažné ubytovací zarízení vyšší kategorie. V společenské místnosti je počítač se stálym připojením na internet. Objekt se nachází v podtatranské vesnici Nová Lesná. Starý Smokovec je vzdialen jen 4 km, kteří všichni znají jako centrum Vysokých Tater Slovensko.

Veverica je svým vybavěním vhodní pro rodinné tipy dovolenek. Turistický objekt má k dispozici všechny pokoje vybavěny sociálním zařízením, TV a kuchyní na kadžém podlaží. Celková kapacita 20 lůžek. K dispozici je posezení za penzionem na terase pod stříškou. Možnost grilování. Stravování formou snídaně, anebo dalších jídel v nedaleké restauraci. Parkování ve dvoře.

Pobývat v klidném prostředí přírodních krás může být základním pilířem turistické atrakci nevšedností regionu. Tatranské hory fascinují jejich velikostí. Počínejte si opartně protože jsou i zrádné. Horské cesty jsou upravovány placenými pracovníky a sportovními nadšenci. Na strmých lesních stezkách si dávejte pozor na poškození svalů. Slovensko může dávat přiležitosti k odpočinku s tradicemi.

Zajímavosti jako doplňky v Slovenské oblasti hor můžou být památníky z dřívějších dob v centrách měst a teplé prameny. Dobře známým suplutorem hradních staveb je Spišský hradní komplex. Čvachtání je využíváno v aquaparku u Popradského aqua objektu taky v minerálním lázeňském objektu za Vrbovem. Navštivte Slovensko. Navštívíte zábavné hodnotní objekty. Polská nedaleká oblast určitě je dobré spříjemnení rekreace na horách. Slovensko zdědilo z věší části severních hor v porovnání za hranicemi na severu. Ústí to k nezanedbatelným množství Slovenské turistiky na tomto území.

Celý podtatranský region se uznává za turisticky významnou část ze Slovenských krajů. Slovensko stabilizuje na severu kvalitní rekreační služby všobecně z turistických center. Dopřejte si spoznat přírodu. Nevšednosti co stojí za návštěvu jsou situovány taky na územích s poznáním minulosti. Oblasti drží nepoškozené hoistorické zachovanosti i atraktivní možnosti podobného rázu. Slovensko se v tomto duchu vyznačuje svými územnými správami. Zděděná kultura bude z věčší části odlišná v západních částech anebo na východním území.

Východní území Tater je soustředěn lokalitu na dovolenou v kotlině táhnoucí se témněř k hranicím s Polskem. V tady té oblasti je položena usadlosti pod horou. Tento region Slovensko zastupuje s tradicí, která je spiata s přírodou. Lokace přírody v regionu je částečně nedotčena turistickými výlety. Slovensko je hrdé na vyjímočnost přirodních krás.

K zajímvostem oblasti patří podzemní systém. Jeskyně je ve východní části. Hledanou zajímavostí nadále zůstávají hory a sjezdovky anebo stopy pro běžkování. Rekreační pobyty spříjemňují moderní služby. K obdivu jsou i vodní plesa.

ubytování Nova Lesna penzion Veverica

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku