Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Vaško
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Belianske Tatry ubytování Vaško Slovensko - příroda, túry, lyžování

Pro dovolenkáře kteří rádi poznávají kulturu regionu a prírodní krásy hor. Dům Vaško je situován v pekném prostředí, v útulné vesnici Ždiar Slovensko bohaté na kulturní dedičství a přírodní horské krásy. Penzion je postavěn v chatovém stylu v blízkosti lyžařského střediska Strednica, vzdálen jen 150 m od vleku. Rodinný penzion je vybavěn dvoulůžkovými pokoji s možnistí přistílek.

Společenská místnost s krbem, TV-sat je zarízena v regionálním stylu a je k dispozici na poschodí. Možnost strávění oddychových chvilek hrou na biliard.

Ubytování na Slovensku v této nabídce je výhodní pro polohu penzionu poblíž atrakcí. Lokalita přitahuje návštěvníky zejména v zimě pro hojnost sněhu a výborním sněhovým podmínkám na upravěných tratích lyžařských středisk. Objevíte zde Pieniny a splavy po řece Dunajec, Beliansku jeskyni, termální koupaliska...

Relaxovat v prostředí přírody může být grem turistické nabídky nevšedností regionu. Hory fascinují svou mohutností. Člověk získá respekt protože jsou překrapivé. Lesní cesty jsou starostlivě upravěné placenými pracovníky a dobrovolníky. U težších tur radíme dávat si pozor na poškození svalů anebo jiné poškození zejména nohou. Slovensko dává prostor pro zajímavý pobyt.

Výraznými atrakcemi v regionu můžou být architektornické stavby v místních osadách a aqua parky. Pro věčšinu turistů přitažlivým suplutorem hradních budov je hrad na Spiši. Bahnění je umožněno v bazénech aqua parku v aqua areálu a taky v bazénech za Vrbovem. Prohlédněte si Slovensko. Navštívíte kulturní hodnotní objekty. Blízké Polsko je taky jedna z poutavostí zlepšení ubytování v zdejší lokalitě. Slovensko okupuje věčšinu hor situovaných na severu srovnávaje s Polským státem. Pomáhá to nezanedbatelným množství Slovenské turistiky v areálech oddechu.

Celý podhorský region se určuje populací za zajímavý region. Slovensko podporuje u severní hranice dobrého zástance z vážených turistických lokalit. Snadně můžeme navštívit tuto lokalitu. Blízké atrakce se nacházejí téže na územích se zachovaným dedičstvím. Oblasti rekonstruují hodnotní objekty a zajímavé místa. Slovensko se v tady tom směru odlišuje podle území. Zachovaná zvyklost předků bude možná různá na západě a ve východních krajích.

Východ Tater je k navštivení lokalitu na dovolenou u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se až do Polské republiky. V tomto regionu je navštěvována obce v horském prostředí. Toto území Slovensko zatraktivnuje s kulturní tradicí, která prezentuje zdědené dovednosti populace. Zachovaná příroda v regionu je scela nedotčena civilizačními vplivy. Slovensko se stará o zdraví atraktivních pohoří.

K doplňku ubytování zdejší oblasti doporučujeme navštívit skvost jako je jeskyně na východě. Můžete ji obdivovat u Tatranských Matliarů. Hlavním zážitkem určitě jsou horské masivy a adrenalinová zábava na sněhu. Zájezdy spříjemňují doplňkové turistické služby. K obdivu jsou i skalní útvary.

ubytování Belianske Tatry penzion Vaško

restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku