Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Viktória
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Ubytování Viktória Slovensko Belianske Tatry

Tato čás Tater představuje dovolenou zejména v centru oblasti Ždiar Slovensko. Penzión je situován pod Belianskymi Tatrami s krásním výhledem z okna Vašeho pokoje. Ubytovací zařízení Viktória nabízí ubytování v útulních, vkusních pokojích. Tyto jsou vybavěny koupelnami se sprchovým koutem, nebo vaní a wc a bidet. K vybavění pokojů taky patří TV-sat a balkón. Nabídnuty jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistílky.

Rekreační dům má charakteristicou architekturu stavby pro tentýž kraj. Poloha je přínosem v zimě pro lyžaře kuli svým dvěm bliským lyžařským stŕediskám s 22 vleki. Slovensko tady předestírá v léte nabídku dovolené, kterou si můžete vychutnat blízkou vysokohorskou turistikou.

Tatranská oblast je hodnotná pro celé Slovensko. Jde o lokalitu hořství Slovenska. Horský terén používáme na výstupy a horolezecké výpravy. Tatranské lokality mají přidanou hodnotu v dobrých klimatických podmínkách. Pobyt získává na povědomí dobrými účinky čistého vzduchu. Důležitou částí pobytu jsou atrakce pro návštěvníky v okolí.

Tento web reprezentuje ubytování v domě na spůsob chaty. Hodí se do lesního regionu a tudiž je vyhledáván. Bývá to hledaná alternativa ubytování pro hosty kteří rádi vaří oblíběné jídla. Slovensko ve všech regionech nabízí i takové ubytování.

Podtatranská lokalita nabízí horské dovolené. V lokalitě jsou minerální termály - ve věčším počtu u Popradu a okolí. Nedaleké hory Magura má podobní minerální vývěry taky. Pro takový účel si prohlédněte Ružbachy. Může to být území co Slovensko zařazuje jako kvalitní.

Zdravým horským sportem je sjezdové lyžování anebo turistika. Takovým skutečnostem se zařizují obchodní podmínky a služby pro návštěvníky lokality. Slovensko podporuje zde rozvinuté želízka dobrých sportovišť počínaje upravěných sjezdovek. K dobré starostlivosti o turisty patří atrakce v okolí vesnic i městeček.

dovolená Belianske Tatry penzion Viktória

koupelna restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku