Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Bělín
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Tatranská Lomnica Tatry ubytování Bělín Slovensko

Tatranská Lomnica nabízí taky výhlídkovou lanovku na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít. Penzion se nachází na okraji parku nedaleko centra Tatranské Lomnice Slovensko. Penzion Belín obklopuje záhrada s potůčkem. Tu se nachází detské ihřiště, otevřené ohniště, zakryté posezení se zahradním krbem a tenisová stena. Ješte je tu asfaltové ihřiště, basketbalový koš. Táto plocha v zime slouži jako kluziště.

Parkování je u objektu. Ubytování je ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje mají umývadlo. Kúpelny a WC jsou společné na každé chodbě. Hostům je k dispozici prestranná kuchyň s posezením u TV - SAT. K dispozici je i slnečná terasa. Nabízeny jsou i apartmány s dvěmi pokoji, ložnicí a obývačkou. Každý apartmán má koupelnu, wc a kuchyň.

Tatranská Lomnica reprezentují oddych v lokalite s dobrým autobusovým a železnicním spojením. Tatry jsou je spojeny i s blízkými službami obchodů, restaurací. Je tu zdravotní středisko, lekárna, banky, pošta, kino, půjčovny, minigolf, tenisové kurty, bazény, fitnis, lyžarské vleky...

Dovolená tady je výhodná pro svou polohu v Tatrách Slovensko. Tatranská Lomnica má novou atrakci od roku 2004 - Tatrabob (umělá bobová dráha). Dovolená v lokalite vychází v ústřety svým hostům blízkými historickými památky a taky termálními koupalištěmi.

Podtatranská část krajiny má hodnotu pro nedaleké Slovensko. Jde o lokalitu vysokých hor na území Slovenska. Různorodý terén používáme na procházky a lezecké výpravy. Hornaté oblasti mají hodnotu v dobrých klimatických podmínkách. Luxusní pobyt získává na hodnotě i blahodárními účinky svěžího vzduchu. Vyhledávaným doplňkem pobytu jsou turistické služby na blízku.

Tato web stránka popisuje pobyt v domě na spůsob chalupy. Je vhodný do lesního regionu a tak je požadován. Je to dobrá alternativa ubytování pro hosty kteří si rádi připraví vlastní oblíběné jídla. Slovensko v různých krajích nabízí i takovou dovolenou.

Podtatranský kraj navrhuje podhorské pobyty. V regionu můžete použít horké termální prameny - ve věčším počtu u měst. Nedaleká Magura má témněř stejné vývěry taky že. Na takový účel vycestujte na Ružbachy. Může to být území co Slovensko přiřazuje mezi své skvosty.

Hojně využívaným sportovním doplňkem je lyžování a horská turistika. Tomuto trendu se přispůsobují obchodní podmínky a služby. Slovensko propaguje v tomto regionu rozvinuté zástupce dobrých sportovišť počínaje lyžařských tratí. K dobrému zájmu o hosty přináleží zajímavá lokalita v okolí vesnic též metropol.

PENZION BELÍN dovolená Tatranská Lomnica

vybaveni apartmanu

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku