Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Slalom
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Slalom Tatranská Lomnica Slovensko

Penzion na Liptově Vám nabízí informace o ubytování v penzionu Slalom. Lokalita severního Slovenska. Penzión je vystavěn v horské osadě pod Lomnickým Štítem ve výšce 820 m.n.m. Je to vhodní ubytovací zařízení na strávění rodinné dovolené spojené s vycházkami nebo výletem na vysuté lanovce na Skalnaté Pleso a následně Lomnický Štít Slovensko.

Ubytováním jsou charakteristické dvoulůžkové pokoje a apartmány. Tito jsou vybavěny s TV-sat, vlastním sociálním zařízením. V obývací místnosti je rozkladací sedačka kde mužou být další dvě místa na spaní. Ubytovací zařízení Slalom se svou nabídkou dvoulůžkových pokojů s vlastním sociáním zařízením je ideální na vychutnání klidu horské osady na Slovensku.

Gastronomické služby můžete otestovat v restauraci. Jídla jsou vařeny s důrazem na domácí kuchyň. Penzion přispůsobí nabídku individuálním požadavkům, nebo výběru " a la carte".

Podtatranská část krajiny má hodnotu pro tradiční Slovensko. Máme zde lokalitu masivu hor u vnitř Slovenska. Horský terén je využíván pro lehčí turistiku i horolezectví. Hornaté oblasti mají přidanou hodnotu v dobrých klimatických podmínkách. Pobyt získává na povědomí taky účinky čerstvého ovzduší. Důležitou částí pobytů jsou služby pro návštěvníky v nedalekém okolí.

Tady ta strana popisuje ubytování v domě chatového rangu. Hodí se do horského porostu a takže je žádán. Je to dobrá alternativa pobytu pro všechny kteří si rádi vaří oblíběné jídla. Slovensko ve všech oblastech může mít i takové ubytování.

Zdejší kraj dodává podhorské dovolené. V lokalitě určitě vyskoušejte minerální koupaliště - věčšinou u Popradu a blízkém okolí. Nedaleký horský masiv Magura skrývá stejné minerální vody taky že jo. Pro takové účely navštivte Ružbachy. Může to být část území které Slovensko přiřazuje mezi své skvosty.

Využívaným sportovním výkonem může být lyžování anebo vysokohorská turistika. Takovým skutečnostem se zařizují obchodní stánky a taky turistické služby. Slovensko nabízí v této oblasti kvalitní želízka zábavních areálů - lyžařských sjezdovek. K dobrému zájmu o turisty přináleží pěkné okolí osad i metropol.

penziony Tatranská Lomnica penzion Slalom

Lomnicky Stit

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku