Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Sherpa
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

rekreační ubytování Sherpa dovolená Slovensko - lokalita Tatry

K dispozici je i apartmán pro nejnáročnější hosty. Nachází se pod Tatrami Slovensko v útulné vesničce s rozvinutým cestovním ruchem. Vesnice Nová Lesná Slovensko umožňuje prožít dovolenou v zdravém prostředí se službami v blízkem okolí. V okolí naleznete skanzemy, restaurace, múzeá, hrady, koupaliště... Ubytování je lehko dostupné autem a vlakem.

Nabídka ubytování v dvě, tři a čtyřlůžkových pokojích. Nekteré pokoje mají společnou kuchyň a soc. zařízení na chodbě. Nabízíme i pokoje s vyšším standardem a to s vlastní koupelnou a moderně vybavěnou kuchyň. Apartmán má dvě samostatné spálny s krbem a kuchyní, spolecenská místnost s TV.

Zdejší část krajiny je přínosná pro Slovensko. Jde o lokalitu nejvyšších hor na severním Slovensku. Vysokohorský terén je využíván pro lehčí turistiku a horolezecké výpravy. Podtatranské lokality mají hodnotu v zdravé klímě. Pobyt získává na povědomí i blahodárními účinky čerstvého vzduchu. Důležitou částí pobytů jsou turistické služby nedaleko.

Tento web představuje pobyt v apartmánu s dřevěnými prvky. Je vhodný do podhorského regionu a tudiž je vyhledáván. Může to být dobrá možnost dovolené pro lidi kteří rádi udělají vlastní jídla. Slovensko ve svých lokalitách má i takové pobyty.

Zdejší oblast navrhuje zdravé dovolené. V regionu můžete použít horké koupaliště - věčšinou u věčších měst. Blízký horský masiv Magura nabízí podobní vodní vývěry téže. Na taký účel vycestujte na Ružbachy. Je to místo co Slovensko zařazuje k zajímavým.

Hojně využívaným sportovním zážitkem je lyžování a taky turistika. Takovým skutečnostem se uspůsobují obchodní stánky anebo služby pro návštěvníky lokality. Slovensko nabízí tady kvalitní zástance kvalitních sportovišť samozřejmně upravěných sjezdovek. K dobré starostlivosti o návštěvníky přináleží atrakce kolem vesnic též měst.

dovolená Nová penzion Sherpa

kuchyna Strbske Pleso

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku