Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Horec
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Ubytování Horec Slovensko Tatry

Tatranská Lomnica nabízí možnosti blízkych služeb turistického ruchu. Ubytování se nachází nedaleko lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický Štít - Slovensko. Penzion je obklopen stálým lesem. Ubytovací zařízení umožňuje strávit svím hostům dovolenou v klidném prostředí s blízkými sportovními možnostmi. Fitnis, bazén, sauna je v nedalekém hoteli Slovakia.

Penzion poskytuje ubytování v dvoulůžkových pokojích se sprchou a wc. Možnost přistýlky. K využití je i restaurace, bar a nestrážené parkovište. Stravování je zabezpeceno možností dokoupení snídaně z menu.

Zdejší krajina má přínos pro destinaci Slovensko. Jde o pěknou část horské masy na Slovensku. Rozličný terén je využíván pro túry a horolezecké výpravy. Podtatranské oblasti mají hodnotu v okysličeném vzduchu. Kvalitní ubytování získává na povědomí taky účinky čistého ovzduší. Důležitou částí ubytování jsou atrakce na blízku.

Tato strana pojednává pobyt v apartmánu architektonickými prvky chalupy. Je vhodný do horského prostředí a takže je vyhledáván. Může to být vhodná možnost pobytů pro všechny kteří si rádi připravují vlastní oblíběné jídla. Slovensko ve všech regionech nabízí i takovou dovolenou.

Zdejší kraj nabízí nevšední ubytování. V regionu určitě vyskoušejte horké prameny - hojně u Popradu a na okolí. Blízké pohoří Magura ukrývá podobní vývěry taky. Na takový účel jděte na Ružbachy. Určitě to je část území které Slovensko zařazuje k nevšedním.

Oblíbeným horským sportem může být lyžování a pěší turistika. Takovým skutečnostem se zařizují obchodní stánky a služby. Slovensko podporuje v této části silné zástance zábavních areálů počínaje upravěných sjezdovek. K zájmu o zákazníka patří zajímavý region v okolí vesnic a městeček.

Kontakt:  zdroj internet

dovolená Tatranská Lomnica penzion Horec

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku