Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Jarka
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Nová Lesná Slovensko dovolená Jarka Tatry

V okolí jsou tenisové kurty, golf, půjčovny sportovního vybavění, jízda na koni, lyžařský vlek. Ubytování se nachází pod Tatrami Slovensko v útulné vesničce s rozvinutým cestovním ruchem. Dovolená v Nové Lesné umožňuje prožít dovolenou v zdravém Slovenském prostředí se službami, obchodíkmi, vinárnami v blízkém okolí. Navštivte skanzemy, restaurace, múzeá, hrady, koupaliště... Penzion je lehko dostupný autem a autobusem, nebo vlakem.

Ubytování v privátu Jarka nabízí dvě, třilůžkové pokoje. Každý pokoj má TV a vlastní koupelnu a wc, společná obývačka a kuchyň. Tento privat však nabízí i pokoje s nižším standardem a to dvě čtyřlůžkové pokoje se společnou koupelnou a moderně vybavěnou kuchyň. Domácí nabízí k dispozici i terasu a parkování ve dvoře, anebo dvou garážích. Vzdálenost od obchodu 500 m, změnárny 100 m, restaurace 500 m, autobus 600 m a vlak 1,5 km.

Relaxovat v kráse přírodních atrakcí je základním pilířem nabídky zdejší lokality Slovenska. Tatranské hory zaujmou jejich mohutností. Respektujte je - jednoduše můžou být zrádné. Horské cesty jou udržovány profesionály i dobrovolníky. Při věčších túrách je potřeba si dávat záležet na bezpečné stoupání. Slovensko dává prostor k ubytování v této středoeuropské krajině.

Významnými důležitostmi v lokalitě jsou památky historických mílníků v centrách měst a taky minerální vody ke koupání. Dobře známým zástancem hradů je Spišský hrad. Čvachtání je možné v aqua parku u Popradu taky v termálním lázeňském objektu za Vrbovské vesnicí. Spoznejte Slovensko. Spoznáte zábavné hodnotní objekty. Blízká Polská republika určitě je možnost zušlachtění pobytu v zdejší lokalitě. Slovensko má věčší území Tater v porovnání s PL. Směruje to k možnostem rozšířené turistických atrakcí tady.

Tady ten region se uznává za turistickou lokalitu. Slovensko podporuje na severu dobrého zástance ze známých území. Skuste navštívit krásy zde. Zajímavosti jsou situovány též vedle v objektech historického rázu. Regionální území udržují kulturní a jiné památky i atraktivní možnosti podobného rázu. Slovensko se viditelně proklamuje svými krajemi. Zděděná kultura může být možná různá v západní části anebo na východním území.

Východní část hor můžeme navštívit turistický kraj u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se témněř k hranicím s Polskem. Na tomto území doporučujeme návštevu obce pod horou. Tento region Slovensko zatraktivnuje s kulturní hodnotou, která patří do přírodního prostředí. Přiroda na okolí je i neskoušána civilizací. Slovensko vyvýjí úsilí o zachování takových zajímavostí.

K útrobí podzemí likality je zahrnuta podzemní systém. Své útrobí nabízí na východě hor. Skvělým zážitkem vždy budou doliny i sněžní radovánky. Dovolenou spříjemňují atrakce v okolí. K obdivování jsou i skalní útvary.

dovolená Nová Lesná penzion privat Jarka

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku