Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Katarína
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Tatry Katarína hory Slovensko

Dovolená v Slovenských horách. Vesnička Ždiar Slovensko uvítá turisty kteří vyznávají zejména zimní sporty. Katarína je novopostavená budova. Nádherní panorama Belianskych Tater se nabízí z okna Vašeho pokoje. Stavba je situována v goralské vesnici s rázovitými dřevěnicemi. Tady mužete navštívit Ždiarsky skanzen architektury anebo múzeum kde je možnost odfotit se v Ždiarském kroji.

V obci se nachází množství služeb jako restaurace, bufety, potraviny, pošta, stánky se suveníry. Dá se udelat i výlet do nedalekého Polska. Ubytování je nabízeno s kapacitou 20 lůžek v dvou a tři lůžkových pokojích s koupelnami a wc a balkónem. K dispozici hostům je jídelna v goralském stylu, kuchyň, bar, společenská místnost, TV-sat.

Bydlet v panenské kráse přírodních atrakcí je základním kamenem turistické nabídky zdejší lokality Slovenska. Pohoří fascinují čistotou. Počínejte si opartně - jednoduše jsou překrapivé. Horské cesty jsou čištěny profesionály anebo taky dobrovolně pracujicími nadšenci. Na strmých lesních stezkách je potřeba si dávat záležet na bezpečné stoupání. Slovensko má přiležitosti k ubytování v atraktivním prostředí.

Výraznými atrakcemi v krajinné oblasti Slovenska věčšinou jsou historické budovy a skanzeny v centrách měst taky koupaliště s minerální vodou. Pro věčšinu turistů přitažlivým zástupcem hradních objektů je Spišský hradní komplex. Čvachtání je umožněno v atrakcích aqua parku v Popradském aqua sportovišti a taky v bazénech za Vrbovské vesnicí. Cestujte na Slovensko. Objevíte kulturní hodnotní objekty. Polská lokalita poblíž je dobré zlepšení dovolené na horách. Slovensko vlastní věčší území Tatranské lokality v porovnání s Polskými oblastemi. Směruje to k širším možnostem turistických center v zdejší lokalitě.

Tady ta oblast se určuje za turistickou lokalitu. Slovensko podporuje u severní hranice silného zástupce z uznávaných turistických center. Jděte navštívit krásy zde. Nevšednosti co stojí za návštěvu běžně bývají téže ve vedlejších městách událostmí stvářněnými zde. Oblasti rekonstruují zdědené památky i jiné dovednosti předků. Slovensko se zajímavě utvrzuje oblastními lokalitami. Kulturní diferenciace bude celkem zajímavá v západních částech a jinde na Slovensku.

Ve východních částech hor objevte rekreační region v dolině táhnoucí se až k severní státní hranici. Zde navštivte zajímavosti obce Ždiar. Tuto oblast Slovensko zviditelnuje s tradicí, která patří do tohoto prostředí. Zachovaná příroda v lokalitě je i scela nedotčena turistickými výlety. Slovensko je hrdé na vyjímočnost přirodních krás.

K doplňku ubytování zdejší lokálního území patří podzemní systém. Navštivte ji ve východní části. Hlavní atrakcí setrvávají hory a taky sněhové bláznění. Horskou rekreaci skvalitňují hotelové služby. Obdivujme i skalní útvary.

Bez fotek

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku