Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Zora
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Zora Slovensko

Tatranská Lomnica evokuje oddych v lokalitě s dobrým dopravním spojením. Penzion Zora 1 a 2 se nachází v Tatranské Lomnici Slovensko v blízkosti hotela Sorea Morava. Objekt byl součástí tohoto hotelového komplexu. Dependance hotela - penzion Zora * je vybavěn apartmány s dvou a třilůžkovými pokoji vysoké kvality s koupelnou, WC, telefónem, rádiem, TV-SAT. Snídaně je podávaná formou bufetu, obedy a večeře mají k dispozici výběr z menu. V hoteli Morava je restaurace, kavárna, společenská místnost, sauna, masáže, stolní tenis, biliard, hřiště na volejbal, úschovna lyží.

Ubytování v tomto případě, má ješte k dispozici rodinné a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, které jsou vybavěny umývadlem a rádiem. Tito pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě. V blízkosti je lyžařský vlek na nenáročním svahu, přírodní kluziště. Lyžařske středisko Jamy je vzdálené jen 400 m a proto toto ubytování v Tatrách na Slovensku má výhodní polohu. Jiné lyžařské vleky: čučoriedky, lanovka do Lomnickýho sedla, kabínková lanovka na Skalnaté Pleso Slovensko.

Relaxovat v panenské kráse přírody určitě je základním kamenem turistické nabídky zdejší lokality Slovenska. Hory fascinují svou velikostí. Člověk získá respekt protože můžou být zrádné. Turistické stezky jsou držené v dobrém stavu placenými pracovníky i dobrovolně pracujicími nadšenci. Na strmých lesních stezkách si dávejte záležet na bezpečný návrat. Slovensko nabízí možnosti k zdravému oddechu.

Zajímavosti jako doplňky v regionu můžou být památky historie v centrálních částech vesnic, měst a teplé prameny. Navštěvovaným zástancem hradních budov je hradní komplex středního Spiše. Lehnění je možné v aquaparkových bazénech u Popradu a taky v naturálním lázeňském objektu ve Vrbově. Dopřejte si poznávací cestu na Slovensko. Spoznáte spomínané dedičství. Polské obohacení poblíž určitě je poutavé spestření pobytu v Tatrách. Slovensko má věčší část hor situovaných na severu srovnávaje s Polskem. Napomáhá to hodnotám turistických zajímavostí zde.

Celá podtatranská oblast se považuje populací za zajímavý region. Slovensko podporuje ve svém centru dobrého zástance z uznávaných turistických center. Skuste prohlížet zajímavosti. Blízké atrakce běžně bývají i v okolitých sídlach historického rázu. Mikroregiony rekonstruují hoistorické zachovanosti anebo podobné místa. Slovensko se zajímavě rozvíjí podle lokalit. Zachovaná zvyklost předků určitě je možná odlišná v západním Slovensku a východě.

Ve východních částech těchto hor se nachází destinaci dovolené v dolinovém systému táhnoucím se témněř k severní státní hranici. V tomto regionu navštivte zajímavosti vesnice pod horou. Tento region Slovensko zviditelnuje s tradiční kulturou, která patří do přírody. Zachovaná příroda v regionu je i scela nedotčena turisty. Slovensko je hrdé na vyjímočnost takových zajímavostí.

K dovolené uvnitř regionální nabídky je zahrnuta jeskyně ve východní části. Své útrobí nabízí východněji. Hlavním zážitkem nadále zůstávají hory a lyžařské střediska. Horskou rekreaci skvalitňují hotelové služby. Objevte i vodní plochy ples.

ubytovani Tatranska Lomnica restaurace

penzion Zora

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku