Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Dovolená u Vierky
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Velká Lomnice rekreace u Vierky Tatry

Podhorské atrakce pro klid a relaxaci na dovolené v Tatrách - Slovenské hory. Toto zařízení na dovolenou se nachází v v tiché části vesnice Velká Lomnica Slovensko u Skalnatého potoka. Ubytování je spojeno s kvalitní nabídkou nově postavěného penzionu. Výhodní rekreace je pod nejmenšími velhorami a nedaleko horských atrakcí, nedaleko služeb turistického ruchu.

K dispozici svím hostům je zimní zahrada s panoramatickým výhledem na Vysoké Tatry. Ubytování v penzionu u Vierky je vhodné pro rodiny s detmi. V objektu se nesmí kouřit. Pro hosty je k dispozici kryté záhradní posezení s kuchyní pro 18 osob. Dále záhradní gril, půjčovna kol, pískovište a hojda pro děti a dvě terasy. Parkování aut je na osvětleném parkovišti.

Útulní restaurace "Goralská izba" je pro vás kde si mužete pochutnat na netradičních Slovenských specialitách doplněnou o lidovou muziku.

Pobývat v loně přírodních krás určitě je grem turistické nabídky zdejší lokality Slovenska. Tatranské hory ohromují klidem. Dávejte si pozor - jednoduše jsou nebezpečné. Lesní cesty jsou čištěny profesionálními složkami anebo horskými nadšenci. U težších tur je potřebné dávat pozor na poškození svalů. Slovensko může dávat přiležitosti k zdravému oddechu.

Zajímavé doplňky dovolené v oblasti můžou být památky historických mílníků v místních osadách a taky minerální vody ke koupání. Pro návštěvníky Slovenska přitažlivým zástancem zámků je hradní komplex středního Spiše. Čvachtání je umožněno v bazénech aqua parku v aqua areálu a taky v minerálním lázeňském objektu za Vrbovské vesnicí. Cestujte na Slovensko. Navštívíte spomenuté nevšednosti. Blízké Polsko je možnost spříjemnení rekreací v zdejší lokalitě. Slovensko spravuje věčší území hor situovaných na severu když vezmeme do úvahy porovnání s Polskem. Pomáhá to hodnotám turistiky na tomto území.

Celý podhorský region se považuje jako turisticky významným regionem Slovenska. Slovensko tvoří zde silného zástupce z vážených turistických lokalit. Dopřejte si prohlížet tuto lokalitu. Kulturní stánky běžně bývají taky v dalších lokalitách se zachovaným dedičstvím. Oblasti rekonstruují hodnotní objekty a taky neco jiného zajímavého. Slovensko se kulturními a přírodními dannostmi proklamuje podle lokalit. Zachovaná zvyklost předků je z věčší části různá na západním území anebo jinde na Slovensku.

Na východě Tater je k nalezení turistickou lokalitu v kotlině táhnoucí se až do PL. V tomto mikroregionu se nachází obce v hornatém kraji. Tento okres Slovensko zastupuje s kulturní hodnotou, která patří do přírody. Přírodní oblast v regionu je neskoušána turisty. Slovensko zachovává dostupnost atraktivních pohoří.

K nevšedním prvkům územní oblasti doporučujeme navštívit skvost jako je jeskyně. Můžete ji obdivovat na východě hor. V porovnání se lužbami turistiky, důležitým grem jsou skalní hřebeny a adrenalinová zábava na sněhu. Pobyty spříjemňují ubytovací kapacity s moderními doplňkovými službami. Cílem túry můžou být i skalní stěny.

rekreace Velká Lomnice penzion u Vierky - pokoj

kupelna restaurce

kuchyň

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku