Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  U Veroniky
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko rekreace ubytování u Veroniky Ždiar

V léte je poloha rekreačního zařízení vhodná na realízování tur, cyklotur a sbírání hub. Slovenské pohoří Tater. Nachází v tiché části vesnice Ždiar v Belianskych Tatrách Slovensko. Ubytování je spojeno s kvalitní nabídkou nově postavěného penzionu. Výhodná rekreace je situována pod nejmenšími  velhormi a nedaleko horských atrakcí a nedaleko služeb turistického ruchu. Můžete navštívit půjčovnu lyží, lyžarskou školu a lyžarské vleky.

Penzion nabízí svím hostům restauraci s denním barem. Zde můžete ochutnat jídla tradiční domácí a Europské kuchyně. Ubytování v penzionu u Veroniky je vhodní pro rodiny s detmi. Skvěle si odpočinete v pokojích, které jsou vybavěny rádiem, TV-sat a koupelnou.

Dovolenou v penzionu umocňuje výhled na Belianske Tatry a svahy Spišské Magury Slovensko. Prohlédněte si blízké Ždiarske muzeum, galerii Jána Zoricáka. Můžete navštívit Beliansku jeskyni v Tatranské kotline.

Oddychovat v panenské kráse přírodních atrakcí určitě je grem nabídky zdejší Slovenské lokality. Tatranské pohoří zaujmou jejich mohutností. Provádějte turistiku s respektem - jednoduše jsou překrapivé. Horské cesty jsou čištěny profesionálními složkami anebo i dobrovolníky. U težších tur si dávejte záležet na bezpečné stoupání. Slovensko dává přiležitosti k dovolené v zdravém duchu.

Zajímavosti jako doplňky v Slovenské oblasti hor můžou být architektornické stavby v centrách měst a koupaliště s minerální vodou. Přítažlivým zástancem hradních objektů je hrad na Spiši. Čvachtání je uvítáno v různých bazénech aqua parků v Popradském aqua sportovišti a též v termálním koupališti za Vrbovem. Spoznejte Slovensko. Naleznete zábavné hodnotní oblasti. Polské obohacení poblíž je taky jedna z poutavostí zlepšení ubytování v zdejší přírodě. Slovensko spravuje z věší části severních hor srovnávaje s Polskými oblastemi. Ústí to k hodnotám turistických zajímavostí na tomto území.

Celá podhorská oblast se uznává populací za zajímavý region. Slovensko tvoří zde kvalitní rekreační služby všobecně z vážených turistických lokalit. Snadně můžeme prohlížet přírodu tady. Zajímavosti běžně bývají i vedle v objektech s poznáním minulosti. Regiony udržují kulturní a jiné památky i jiné dovednosti předků. Slovensko se tímto smněrem zviditelnuje územními celky. Kulturní diferenciace určitě je celkem zajímavá v západních částech a taky na východním území.

Ve východní části těchto hor obdivujeme rekreační část dolinného charakteru táhnoucího se až k severní státní hranici. V této části se nachází obce v hornatém krajinním systému. Tento region Slovensko zviditelnuje s tradicí, která patří do přírody. Přírodní podmínky tady je někde nezničena civilizací. Slovensko usiluje o čistotu těchto hodnotních atrakcí.

K podzemním bohatstvím nabídky je zahrnuta jeskyně ve východní části. Je situována za Tatranskými Matliarmi. Atraktivní skutečností nadále zůstávají hory a adrenalinová zábava na sněhu. Rekreační pobyty kvalitativně pozvedávájí moderní služby. V horských dolinách jsou i jezírka.

rekreace Ždiar - penzion nahlad penzion u Veroniky z boku

výhled restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku