Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Ski Tour
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Ski Tour ubytování s lyžováním Tatry Slovensko

Dovolená v nové moderní části v blízkosti Studeného potoka. Objekt je bez domácích, je spravován správcem. Vhodnost zařízení je zejména pro samostatní kolektivy, pro rodiny s detmi, studenty. Je vybavěn s dvě, tři a čtyřlůžkovými pokoji se socialním zařízením. Poskytuje taky kuchyně, společenské místnosti s TV-sat a krbami, zabezpečené uzamykatelné parkovište a zastřešené záhradní grily.

Ski Tour a jeho umístení je v blízkosti obchodu s potravinami, restaurací, vinárny a autobusové zastávky do Tater. Ubytování s celkovou kapacitou jednoho penzionu 20 lůžek.

Využijte ubytování v Staré Lesné Slovensko kůli nesporným výhodám které lokalita má. Penzión je nedaleko hotelového bazéna, sauny, tenisu, golfu, fitnis, masážních lázní anebo vitálního světa. Z atrakcí jsou to napr. rímskokatolícký kostel z 13 století, evanielický kostel v klasicistickém slohu z roku 1821. Blízkí okolí je známe vysokou koncentrací památek. Ubytování nedaleko nejvýš položeného lyžařského střediska na Slovensku - Lomnické Sedlo. Pak jsou to koupaliska a všemožní netradiční sporty anebo služby turistických průvodců.

Procházet se v klidu přírodních zákoutí může být grem turistické nabídky severo - slovenského území. Tatranské pohoří fascinují svou drsností. Získáváme respekt - jednoduše jsou nevlídné. Turistické cestičky jsou držené v dobrém stavu placenými pracovníky a sportovními nadšenci. Na stezkách dávejte pozor na poškození svalů. Slovensko může dávat přiležitosti k dovolené v zdravém duchu.

Významnými důležitostmi v oblasti určitě jsou památky dřívějších dob v centrálních částech vesnic, měst a koupaliště s minerální vodou. Dobře známým zástancem hradních objektů je Spišský hradní komplex. Plavání je uvítáno v aquaparku v Popradském aqua sportovišti taky v naturálním bazénech za Vrbovské vesnicí. Navštivte Slovensko. Spoznáte zábavné hodnotní objekty. Polské obohacení poblíž je taky jedna z poutavostí zušlachtění pobytů v zdejší přírodě. Slovensko spravuje věčší část hor položených na severu srovnávaje za severními hranicemi. Směruje to k hodnotám horské turistiky v zdejší lokalitě.

Tady ta oblast se považuje jako turisticky významným regionem Slovenska. Slovensko podporuje u severní hranice rekreační jednotku z krajů. Je obohacující navštívit přírodu. Atraktivní zajímavosti běžně bývají též na územích historického rázu. Oblasti rekonstruují nalezenou historii anebo speciální věci. Slovensko se zajímavostmi utvrzuje svými územnými správami. Zděděná kultura bude celkem různá u západní hranice a taky jinde na Slovensku.

Na východě pohoří je soustředěn lokalitu na dovolenou u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se témněř k Polsku. V tady té oblasti je položena usadlosti pod horou. Toto území Slovensko zastupuje s tradicí, která patří do tohoto prostředí. Zachovaná příroda v okolí je v něktrých částech scela nedotčena turistickými výlety. Slovensko vyvýjí úsilí o zachování atraktivních území.

K nevšedním prvkům lokálního území přináleží i jeskyně ve východní části. Můžete ji nalézt v Slovenských velehorách. Tahákem vždy budou doliny a sjezdovky anebo stopy pro běžkování. Poznávací zájezdy spříjemňují doplňkové turistické služby. Objevte i vodní plochy ples.

ubytování Stará Lesná penzion Ski Tour

společenská místnost kuchyň

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku