Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Toliar
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Stara Lesna ubytování Toliar Tatry

Dovolená v tiché vesnici s nádherním výhledem na Tatranské úbočí. Penzion poskytuje ubytování ve dvou a tři lůžkových pokojích s přistílkami. Věčšina pokojů je vybavěna koupelnou s wc. Restaurace o kapacitě 32 míst s terasou a kapacitou 16 míst.

Objekt má ješte k dispozici společenskou místnost s TV-sat, videem a HI-FI věží. Ucelená nabídka spočívá v záhradě s altánkem s ohništěm na grilvání s elektricky poháněným roštem. Kapacita je 40 hostů. K dispozici je i kuchyň. Dovolená se tak neustále zdokonaluje.

Stará Lesná Slovensko umožňuje realizovat túry vo vysokohorském prostředí. Penzion odporúča nekolik typů: - ( Starý Smokovec = Hrebienok = Kaskáda Studeného Potoka = Zamkovského chata ) - ( Tatranská Lomnica = Skalnaté Pleso = Lomnický Štít ). Obec má dobré spojení s Tatranskou Lomnicou, Tatranskou Lesnou, Velkou Lomnicou a ve svojím okolí nabízí atrakce jak jsou bazeny Vrbov, múzeá Spišská Belá, Národní Park Pieniny, Vyšné Ružbachy, Stará Lubovna, Levoča, Slovenský Ráj, Spišské Podhradie...

Zdejší oblast je hodnotná pro menší Slovensko. Jde o pěknou část vysokého hořství Slovenska. Různorodý terén používáme pro turistiku a lezení. Podhorské okresy mají hodnotu v zdravé klímě. Luxusní dovolená získává na hodnotě dobrými účinky čistého ovzduší. Důležitou výhodou ubytování jsou služby pro turisty kolem.

Tato web stránka prezentuje pobyty v domku chatového stylu. Hodí se do horského prostředí a tak je žádán. Bývá to vhodná možnost pobytů pro hosty kteří rádi vaří oblíběné jídla. Slovensko v různých oblastech může mít i takovéto pobyty.

Podtatranská lokalita navrhuje zdravé pobyty. V regionu se nachází horké prameny - hojně u Popradu. Nedaleké hory Magura ukrývá stejné vodní zdroje téže. Pro takové účely navštivte Ružbachy. Může to být místo co Slovensko zařazuje k navštěvovaným.

Oblíbeným sportem na horách jsou sjezdové lyžování a vysokohorská turistika. Tomuto trendu se uspůsobují kamenné obchody a ještě služby pro turisty. Slovensko podporuje zde rozvinuté zástupce sportovních areálů - upravěných sjezdovek. K zájmu o hosty patří pěkné okolí vesniček taky měst.

dovolena Stara Lesna dovolena Stara Lesna

bar altanok

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku