Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Villa Mon Ami
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Novy Smokovec Tatry Villa Mon Ami ubytování

Lokolita vychází v ústřety svým návštevníkům i možnostmi návštevy kulturních a historických památek v širším okolí. Penzion Hotel je jeden z nejstarších staveb v Tatrách Slovensko a byl postavěn v r. 1880. V součastnosti je villa Mon Ami moderně zrekonatruována s prvki puvodní Tatranské architektúry. Zařízení patří mezi nejkomfortnější rodinné hotely v regionu Tater. Villa je situována v centru Nového Smokovce s prekrásním okolím poblíž.

Ubytování v 6 romantických dvulůžkových pokojích, 2 mezonetových apartmánech a společenskou místností s barem pro 20 - 25 hostů. Kapacita je 20 lůžek s přistílkami. Složení pokojů: 2/2, 4/2 lux, 1 apartman 2+2,  1 apartman Lux 4. Pokoje jsou vybavěny koupelnou s WC, TV-sat, radio, fen, telefon, minibar, balkón. K disozici je i krytá terasa, úschovna kol, lyžárna.

Atrakce v okolí: Jakubova lúka, Hrebienok, Štrbske pleso, Tatranska Lomnica, Zdiar, Aquaparky, ZOO, Belianska jeskyně., turistika a cykloturistika.

Bydlet v klidném prostředí přírodních zákoutí určitě je základním pilířem nabídky zdejší lokality Slovenska. Tatranské hory ohromují jejich velikostí. Dávejte si pozor - jednoduše můžou být i nevlídné. Lesní cesty jou udržovány placenými pracovníky anebo taky horskými nadšenci. Na horských chodnících je potřeba si dávat pozor na poškození svalů anebo jiné poškození zejména nohou. Slovensko může dávat přiležitosti k ubytování v atraktivním prostředí.

Významnými důležitostmi v této Slovenské části jsou historické budovy a skanzeny v centrách měst a taky teplé prameny. Navštěvovaným zástancem zámků je hrad na Spiši. Bahnění je uvítáno v bazénech aqua parku u Popradu , v lázeňském objektu za Vrbovem. Prohlédněte si Slovensko. Spoznáte spomenuté nevšednosti. Nedaleká Polská krajina určitě je možnost spříjemnení ubytování v zdejší přírodě. Slovensko spravuje věčší část severních hor když vezmeme do úvahy porovnání s Polskem. Pomáhá to možnostem rozšířené turistiky v areálech oddechu.

Zdejší krajina se uznává populací za zajímavý region. Slovensko má u severní hranice dobrého zástance ze známých území. Dopřejte si spoznat přírodu. Nevšednosti co stojí za návštěvu běžně bývají téže na územích s historickým podtónem. Oblasti udržují jejich hodnoty a jiné známé přednosti. Slovensko se příznačními dannostmi dělí správnými celky oblastí. Kulturní diferenciace je z věčší části zajímavá na západě a též ve východních krajích.

Východ zdejších hor se nachází rekreační oblast v dolinovém systému táhnoucím se témněř do PL. V této části se ubytujte v penzionech obce v hornatém kraji. Tento region Slovensko zatraktivnuje s tradicí, která patří do přírody. Přírodní podmínky na okolí je v něktrých částech neskoušána civilizačními vplivy. Slovensko se stará o zdraví přirodních krás.

K nevšedním prvkům lokálního území přináleží i jeskyně na východě. Můžete ji obdivovat na východě. Hlavním zážitkem navždy zůstávají horské výtvory a sjezdovky. Pobyty ovlivňují doplňkové turistické služby. K horám patří i zvířata anebo květiny.

Villa Mon Ami ubytovani v penzionu Villa Mon Ami

koupelna krb

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku