Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Vila park
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Vila Park ubytování

Nabídka nové atrakce v Tatranské Lomnici od roku 2004 - Tatrabob ( umělá bobová dráha ). Ubytování pro tento případ se nachází uprostřed Tatranské Lomnice - Slovensko. Vila je vybavěna dvoulužkovými pokoji. Možná je i přistýlka. Pokoje jsou zařízeny koupelnami, TV-sat. Některé pokoje mají balkón a věčšinou výhled na Tatry - Slovenské hory.

Penzion nabízí restaurační služby ve vlastní restauraci. Disponuje taky i s příjemnou kavárnou. Kapacita je 35 míst. Minutky, ryby a různé speciality smažené na grilu si navštevníci můžou vychutnat i na terase. Snídaně je servírována formou bufetu.

Objekt Vila Park má pro hosty speciální nabídku půjčování horských kol zdarma. Z doplnkových služeb nabízí sprostředkování: ( fakultativní výlety, služby horského průvodce, zapůjčení auta ). V nabídce je i konferenční místnost - 30 míst, parkovište zdarma, garáž za poplatek, fax, internet, masáže na objednávku, lyžárna a prodej regionálních publikací, máp, hygianických poreb.

Ubytování je výhodné pro svou polohu na realizování méně náročních anebo náročních túr za asistence horského průvodce. Blízké města s historickými památky, vykopávkami a taky termálnimi prameny - koupalištěmi. Tatranska Lomnica Slovensko umožnuje prožít dovolenou s tenisem, minigolfem, jízdou na koni, koupaním, výletmi ale i lyžováním na zsjezdových a běžeckých tratích.

Procházet se v panenské kráse přírodních atrakcí může být základním kamenem turistické atrakci nevšedností regionu. Vysoké pohoří zaujmou svou velikostí. Respektujte je - jednoduše jsou nevlídné. Horské stezky jou udržovány profesionálními složkami taky dobrovolníky. Vysokohorské túry jsou pěkné ale je potřebné dávat pozor na poškození svalů anebo jiné poškození zejména nohou. Slovensko nabízí přiležitosti k ubytování v atraktivním prostředí.

Zajímavosti jako doplňky v této Slovenské části můžou být historické budovy a skanzeny v místních osadách a teplé prameny. Pro věčšinu turistů přitažlivým zástupcem hradů je hrad na Spiši. Plavání je povoleno v aqua parku v Popradě taky v minerálním lázeňském objektu za Vrbovské vesnicí. Prohlédněte si Slovensko. Objevíte kulturní dedičství. Blízká Polská republika na sto procent je poutavé zušlachtění relaxace na horách. Slovensko zdědilo věčší oblast severních hor když vezmeme do úvahy porovnání s PL. Napomáhá to možnostem rozšířené Slovenské turistiky v areálech oddechu.

Zdejší region se určuje za turistickou lokalitu. Slovensko podporuje tu rekreační jednotku z turistických center. Je dobré navštívit přírodu tady. Zajímavosti běžně bývají i v dávných osídlích událostmí stvářněnými zde. Oblasti drží nepoškozené hoistorické zachovanosti anebo podobné místa. Slovensko se příznačními možnostmi proklamuje svými krajemi. Zachovaná zvyklost předků určitě je celkem různorodá v západním Slovensku anebo ve východních krajích.

Ve východní části pohoří se nachází lokalitu na dovolenou v dolině táhnoucí se témněř k severní státní hranici. Zde se nachází obce Ždiar. Tento kraj Slovensko zastupuje s kulturní hodnotou, která patří do přírodního prostředí. Zachovaná příroda tady je taky neskoušána civilizací. Slovensko zachovává dostupnost takových zajímavostí.

K útrobí podzemí nabídky doporučujeme navštívit skvost jako je podzemní systém. Jeskyně je v lokalitě Belianskych hor. Hledanou zajímavostí vždy budou doliny a sjezdovky. Dovolenou zde ovlivňují moderní služby. K horám patří i skalní hřbety.

ubytovani Tatranská Lomnica penzion Vila Park

koupelna restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku