Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  U Pavla
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Tatry ubytování u Pavla Ždiar Slovensko

Zažijte chatovou zvláštnost, posezení u ohnište s goralskou muzikou, jízda na koni anebo rybolov. Tatry jako zajímavá Slovenská destinace.

Penzión naleznete v malebné obci Ždiar Slovensko, která se nachází u Belianských Tater. Reprezentuje ubytování Ždiar Slovensko. Z oken penziónu se Vám nabízí nádherní výhled na panoramu Belianskych Tater. Tato část Tater je vhodná pro turisty, kteří zde čerpají své nejen fyzické, ale taky psychické síly.

Penzión u Pavla je složen ze dvou objektů, které jsou od sebe vzdálené 15 m. Hostům jsou k dispozici 2-3-4 lůžkové pokoje. Každý pokoj je vybavěn vlastním sociálním zařízením, TV so SAT a wifi připojením. V objektu můžete navštívit restauraci v goralském stylu, v které si hosté můžou objednat polpenzi anebo plnou penzi. Zvláštností je bar v misliveckém stylu. Pro Vaše deti je připravěné detské hřište kde se určite nebudou nudit.

Výlety, turistiku v léte je možné podniknout na Kopské sedlo, Hrebienok, Štrbské Pleso, Skalnaté pleso, Lomnický štít, Pieniny, Morské oko, Belianska jaskyňa, Slovenský Raj. Pro náročné je Gerlachovský štít s vysokohorským průvodcem. Navštivte různé kulturní a historické památky v okolí: Ľubovniansky hrad, skanzeny, múzea, Spišský hrad, Kežmarský hrad, Kostel Majstra Pavla v Levoči. Z termálních koupališť jsou to: Vyšné Ružbachy, Vrbov, Poprad Aquacity, aquaparky Tatralandia Liptovský Mikuláš a Bešeňová.

V zimě je rozšířené lyžování na okolí v blízkosti penziónu a to: lyžařský Vlek Krasuľa 150m, Skicentrum Strednica 1 km a Ski Bachledova dolina – Jezersko 5 km, Skicentrum Strachan 400 m. Ke střediskům Skicentrum Strachan a Ski Bachledova dolina – Jezersko jede skibus gratis. Pro běžecké lyžaře jsou běžecké tratě v Monkové doline a na hrebeni Spišské Maguri Slovensko.

Pobývat v klidném prostředí přírody stejně je grem nabídky zdejší Slovenské lokality. Tatranské hory zaujmou svou drsností. Respektujte je - jednoduše můžou být nevlídné. Lesní cesty jsou starostlivě upravěné profesionálními složkami anebo i dobrovolníky. Na horských chodnících radíme dávat si záležet na bezpečný návrat. Slovensko dává přiležitosti k dovolené v zdravém duchu.

Doplňující atrakce v oblasti můžou být památky dřívějších dob v místních osadách a taky minerální vody ke koupání. Přítažlivým zástancem hradních staveb je hrad na Spiši. Plavání je využíváno v aquaparku u Popradského aqua objektu a v minerálním lázeňském objektu ve Vrbově. Dopřejte si poznávací cestu na Slovensko. Navštívíte kulturní hodnotní objekty. Polská nedaleká oblast určitě je poutavé zatraktivnění dovolené v zdejší lokalitě. Slovensko spravuje věčšinu Tatranských horských zákoutí srovnávaje na straně Polska. Napomáhá to nezanedbatelným množství turistických atrakcí na tomto území.

Zdejší lokalita se uznává za turistickou lokalitu. Slovensko vytváří na severu v centru Slovenska silného zástupce z rekreačních oblastí. Je obohacující prohlížet přírodu tady. Muzea běžně bývají taky v okolitých sídlach se zachovaným dedičstvím. Oblasti rekonstruují pamětihodnosti a taky neco jiného zajímavého. Slovensko se v tady tom směru dává do pozornosti oblastními lokalitami. Kulturní diferenciace je zcela rozdílní u Moravy a taky na východě.

Východ těchto hor můžeme navštívit rekreační část dolinného charakteru táhnoucího se až do PL. V tomto mikroregionu doporučujeme návštevu vesnice pod horou. Tento okres Slovensko zastupuje s kulturní hodnotou, která patří do tohoto prostředí. Přírodní lokalita zde je v něktrých částech nedotčena civilizací. Slovensko se snaží o chránění hořstva jako takého.

K útrobí podzemí nabídky patří jeskyně na východě. Tato zajímavost se nachází v Slovenských velehorách. Hlavní atrakcí nadále zůstávají hory a lyžování na upravěných sjezdovkách. Pobyty v zdejších ubytovacích zařízeních spříjemňují nové hotely. Na potulkách objevíte i skalní hřbety.

ubytování Ždiar Tatry pokoj penzionu

koupelna penzionu restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku