Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Horal
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Štôla Tatry Slovensko penzion Horal

Vyšší ubytovací standard v podtatranské vesnici. Ubytování je situováno v malebném prostředí pod pásmem lesa pod Vysokými Tatrami Slovensko. Nabídka ubytování ve dvou a třilůžkových pokojích s příslušenstvím. Celková kapacita je 15 hostů. Horal nabízí stravu formou polpenze anebo plné penze. Ubytovací objekt má vždy k dispozici myslivecký pokoj v kterém je možné vychutnat relax.

K dispozíci je otevřené ohniště. Pravidelně se organizují záhradná párty s lidovou hudbou. Personál s radostí poskytne horské kola, výučbu jízdy na koni (pro pokročilé zájemce jízdy na koni). Pro penzion je čest představit zájemcům kulturní a historické památky, rádi sprostředkují výučbu paraglidingu, horolezectví, průvodcovské služby. I tak muže vypadat dovolená na Slovensku.

Podtatranská oblast je přínosná pro celé Slovensko. Je to lokalita vysokých hor ve vnitřním Slovensku. Horský a podhorský terén je vhodný pro lehčí turistiku a horolezecké výpravy. Tatranské regiony mají výhodu v zdravé klímě. Kvalitní pobyt získává na hodnotě i blahodárními účinky svěžího ovzduší. Hledaným doplňkem dovolené jsou atrakce v okolí.

Tato strana opisuje ubytování v domku chatového rangu. Hodí se do lesního regionu a tak jej navštěvníci vyhledávají. Bývá to dobrá možnost ubytování pro hosty kteří rádi vaří oblíběné jídla. Slovensko v různých oblastech nabízí i takové ubytování.

Tatranský region dodává kvalitní ubytování. V oblasti můžete použít minerální termální prameny - hodně u věčšího města. Nedaleký horský masiv Magura ukrývá takové minerální vody téže. Pro takové účely navštivte Ružbachy. Může to být území které Slovensko přiřazuje ke kvalitním.

Hojně využívaným sportem na horách jsou sjezdové lyžování a turistika. Tomuto trendu se zařizují obchody a taky jiné služby. Slovensko nabízí tady silné želízka sportovních areálů - terénu pro lyžování. K zájmu o hosty přináleží zajímavá lokalita v okolí vesnic i metropol.

dovolená Štôla penzion Horal

terasa myslivecký pokoj

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku