Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Hritz
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Hritz dovolená Lesná Tatry

Vesnice je historicky známá i horskými pruvodci a prvním výstupem na Gerlach jednim z nich v roce 1834. Toto ubytování je situováno v podtatranské obci Nová Lesná Slovensko. Poblíž do 5 km je vzdálené centrum Slovenského turistického ruchu v Tatrách - Starý Smokovec. Pokoje má situované tak aby byl zabezpečen dobrý výhled na Vysoké Tatry. Je to rodinný typ penzionu.

Zabezpečení ubytování je ve dvě a třilůžkových pokojích s vlastním socialním zařízením a taky v apartmánech s vysokým standardem. V nabídce je spolocenská místnost na posezení a terasy s možností grilování. Hritz má taky doplňkové služby spočívající v sauně, kalsických masážech a perlickových lázních.

Náplň požadavek pro rodinné dovolené, firemní střetnutí, léčebně-regenerační pohybové pobyty. Parkovište je zabezpečeno v areálu objektu. Obec je s dlouhou historií která se nachází na úpatí Slavkovského Štítu. Uzemí bylo osídleno již v eneolite. Široké možnosti atrakcí v blízkém okolí.

Relaxovat v klidném prostředí přírodních atrakcí stejně je základním pilířem nabídky nevšedností regionu. Tatranské hory ohromují svou drsností. Člověk získá respekt protože jsou nevlídné. Horské cesty jsou čištěny profesionálními složkami i dobrovolníky. Při věčších túrách radíme dávat si pozor na poškození svalů. Slovensko dává prostor k dovolené v zdravém duchu.

Zajímavosti jako doplňky v oblasti věčšinou jsou památky dřívějších dob v centrách měst taky teplé prameny. Přítažlivým suplutorem hradních budov je hrad na Spiši. Lehnění je využíváno v bazénech aqua parku u Popradu taky v termálním bazénech ve Vrbově. Prohlédněte si Slovensko. Objevíte spomenuté památky. Blízká Polská republika může být půvabné zatraktivnění bydlení zde. Slovensko zdědilo věčšinu Tater když vezmeme do úvahy porovnání s Polskem. Nahrává to širším možnostem turistických center v zdejší lokalitě.

Tady ta oblast se považuje za turistickou lokalitu. Slovensko buduje v zdejších horách kvalitní rekreační služby všobecně z okresů. Dopřejte si spoznat krásu uvnitř území. Muzea se nacházejí i v dávných osídlích událostmí stvářněnými zde. Regionální ceky rekonstruují hoistorické zachovanosti i jiné dovednosti předků. Slovensko se z věčší části dává do pozornosti svými krajemi. Zděděná kultura může být možná různorodá u západní hranice anebo na východě.

Východní část těchto hor je soustředěn destinaci dovolené v kotlině táhnoucí se témněř do PL. V této části navštivte zajímavosti usadlosti pod horami. Tento region Slovensko zviditelnuje s kulturní tradicí, která patří do tohoto prostředí. Přírodní oblast kolem je taky scela nedotčena turisty. Slovensko zachovává dostupnost hor jako atrakcí.

K dovolené uvnitř oblasti je spřístupněna jeskyně ve východní části. Jeskyně je u Tatranských Matliarů. Hlavním zážitkem vždy budou doliny a lyžařské tratě. Rekreační pobyty kvalitativně pozvedávájí hotelové služby. Objevte i skalní útvary.

rekreace Nova Lesna penzion Hritz

restaurace SAUNA

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku