Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Penzión 67
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Stara Lesna penzion 67 ubytování Tatranská příroda Slovensko

Strávění dovolené v historickém prostředí vesnice Stara Lesna s blízkymi atrakcemi. Leží v tichém prostředí pod Tatrami za podhorskou vesnicí Stará Lesná Slovensko. Prostředí v nadmořské výšce 700 m.n.m. V blízkosti teče "Studenovodský potok". Prostředí je vhodné na trávění dovolené různým spůsobem. Tatranská Lomnica - 3km, Starý Smokovec - 6km. Rekreační objekt má celkovou kapacitu 24 lůžek v 6 apartmánech s výhledem na Lomnický Štít. Pokoje jsou vybavěny koupelnami, wc, ledničkou s minibarem a TV-sat.

Hosté mají společenskou místnost na přízemí s biliardovým stolem. Tato místnost slouží jako jídelna. Dále je k dispozici bar, sauna a výřivá vana pro šest hostů. Parkování je v objektu pro 5 osobních aut a dvě garáže. Altánek s možností grilování a o kultúru je postaráno 10 m od penzionu v Zbojnické kolibe se živou hudbou.

Služby půjčovny v okolí, jízda na koni, paragliding, horský průvodci, rafting, výhlídkové lety, vzdálenejší jeskyne, aquaparky... Rekreační středisko Studený potok s mnoha hotelmi, penziony a chaty situovaném na hranici Tatranského národního parku.

Relaxovat v kráse přírody může být pilířem turistické atrakci nevšedností regionu. Tatranské pohoří ohromují čistotou. Respektujte je protože jsou zrádné. Horské cestičky jsou čištěny profesionálními složkami taky sportovními nadšenci. Vysokohorské túry jsou pěkné ale je potřeba si dávat pozor na namožení. Slovensko nabízí možnosti k ubytování v této středoeuropské krajině.

Důležité atrakce v Slovenské oblasti hor jsou historické budovy a skanzeny v centrách měst a taky minerální vody ke koupání. Přítažlivým zástancem hradních staveb je Spišský hradní komplex. Čvachtání je možné v různých bazénech aqua parků v aqua areálu a v koupališti u vesnice Vrbov. Spoznejte Slovensko. Navštívíte kulturní atrakce. Polské obohacení poblíž je jedna z možností spestření rekreací na úpatí hor. Slovensko vlastní věčší území Tater srovnávaje na straně Polska. Směruje to k nezanedbatelným množství Slovenské turistiky v zdejší lokalitě.

Tady ta oblast se uznává za turistickou lokalitu. Slovensko stabilizuje na severu rekreační jednotku ze známých území. Je dobré spoznat tento region. Kulturní stánky se nacházejí i na územích poznačených vývojem od dávna. Regionální území rekonstruují pamětihodnosti taky popřednosti jiných míst. Slovensko se v tady tom směru rozvíjí správnými celky oblastí. Zachovaná zvyklost předků může být zcela odlišná v západních částech a též na východním území.

Ve východních částech těchto hor objevte rekreační část v kotlině táhnoucí se témněř k hranicím s Polskem. V tomto regionu doporučujeme návštevu vesnice v hornatém kraji. Tento okres Slovensko zastupuje s tradicí, která patří do přírody. Lokace přírody v regionu je nedotčena civilizačními vplivy. Slovensko vyvýjí úsilí o zachování atraktivních území.

K dovolené uvnitř likality doporučujeme navštívit skvost jako je krápníková výzdoba. Navštivte ji na východě hor. Hlavním zážitkem navždy zůstávají horské výtvory a sjezdovky anebo stopy pro běžkování. Rekreaci spříjemňují okolní prostředí. Cílem túry můžou být i jezírka.

ubytování Stara Lesna penzion 67

výřivka biliard

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku