Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Karpátia
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Dovolená Tatranská Lesná Slovensko Karpátia Tatry

Pobyty můžou být celoročně obohaceny o sportovní vyžití. Ubytovací objekt poskytuje své služby v Tatranské Lesné Slovensko nad Cestou slobody. Umístění objektu je mezi Starým Smokovcem a Tatranskou Lomnicou. V blízkosti je zastávka tramvaje. Penzión je obklopen lesem u Studeného potoka. Poloha předurčena na realizování náročních a méně náročních túr. V blízkosti do 500m je vlek.

Jiné lyžařské sjezdovky naleznete v Tatranské Lomnici, Starém Smokovci. Vybavění spočívá v apartmánech s vlastními koupelnami, rádiem, TV a ledničkou. Další nabídka je ubytování v dvoulůžkových pokojích s koupelnami, TV, rozhlasem. K pronajmutí jsou i jedno, dvu a třilůžkové pokoje vybavěny teplou a studenou vodou, rozhlasem.

Ke komplexu Karpátia patří i chatová osada kde je 36 dvoumístních chatek. Zaručeně dobrá gastronomie je v Slovenské kolibě se živou hudbou. Gurmánské speciality se dělají na otevřeném ohni. Rehabilitační centrum s masážním a hydromasážním programem.

Podtatranská oblast má hodnotu pro celé Slovensko. Máme zde region hor u vnitř Slovenska. Horský a podhorský terén je využíván pro lajckou turistiku i horolezectví. Podhorské oblasti mají hodnotu skvělými klimatickými podmínkami. Kvalitní dovolená se dostává do povědomí i blahodárními účinky čerstvého ovzduší. Hledaným doplňkem pobytů jsou turistické služby v blízkém okolí.

Tato web stránka popisuje pobyt v penzionu na spůsob chalupy. Hodí se do podhorského porostu a tudiž je žádán. Bývá to vhodná možnost pobytů pro ty kteří rádi připravují gurmánské jídla. Slovensko ve všech krajích může mít i takovéto pobyty.

Zdejší kraj nabízí podhorské pobyty. V lokalitě můžete navštívit horké zábavní parky - hojně u věčšího města. Nedaleké pohoří Magura ukrývá podobní minerální vody taky že. Proto vycestujte na Ružbachy. Určitě to je další místo které Slovensko přiřazuje mezi zajímavosti.

Zdravým horským sportem je sjezdové lyžování a turistika. Této skutečnosti se zařizují obchody anebo služby. Slovensko propaguje v tomto regionu kvalitní zástance zábavních areálů samozřejmně terénu pro lyžování. K dobrému zájmu o turisty přináleží zajímavé okolí obcí taky metropol.

dovolená Tatranská Lesná jidelna

penzion Karpátia

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku