Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Havran
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Havran Tatry rekreace Ždiar ubytování

Zážitky z tatranského prostředí vysokých hor Slovenska. Rekreační dům je situován v Ždiari Slovensko, vesnice bohatá na kulturní lidové tradice. Penzión má kapacitu 20 hostů. Nabízí ubytování ve dvou, tři a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Dále má k dispozici restauraci a bar, které jsou vhodní i na obchodní jednání.

Naleznete tady krásní výhled na okolí. V zimě v lokalite mužete lyžovat na upravěných svazích s umělým zasněžováním. Havran má taky k dispozici saunu a biliard. Je tu možnost návštevy Polska. Rekreace v Ždiari je plná zážitků z folklóru, přírody, blizkých koupalisk.

Pobývat v klidu přírodních krás je grem turistické nabídky nevšedností regionu. Tatranské pohoří fascinují jejich velikostí. Člověk získá respekt - jednoduše můžou být i nevlídné. Horské cesty jsou upravovány profesionály anebo sportovními nadšenci. Vysokohorské túry jsou pěkné ale je potřebné dávat pozor na poškození svalů anebo jiné poškození zejména nohou. Slovensko má prostor k dovolené v zdravém duchu.

Doplňující atrakce v této Slovenské části jsou galerie a muzea v místních osadách a taky minerální vody ke koupání. Dobře známým zástancem hradních budov je Spišský hradní komplex. Lehnění je povoleno v aquaparkových bazénech v Popradě a též v termálním lázeňském objektu za Vrbovem. Prohlédněte si Slovensko. Objevíte popsané nevšednosti. Polská nedaleká oblast určitě je poutavé zdiferencování relaxace na úpatí hor. Slovensko vlastní věčšinu Tater s porovnáním s PL. Napomáhá to možnostem rozšířené Slovenské turistiky v tady tom území.

Zdejší krajina se považuje jako turistická část. Slovensko buduje u severní hranice silného zástupce z vážených turistických lokalit. Naplánujte si navštívit tento region. Nevšednosti co stojí za návštěvu jsou situovány též v dávných osídlích poznačených vývojem od dávna. Regionální ceky drží nepoškozené zdědené památky i atraktivní možnosti podobného rázu. Slovensko se příznačními možnostmi dělí svými krajemi. Zachovaná zvyklost předků bývá možná rozdílní u Moravy a taky na východě.

Ve východní části zdejších hor je situován rekreační část dolinného charakteru táhnoucího se témněř k severní státní hranici. Zde je položena usadlosti pod horami. Toto území Slovensko zatraktivnuje s kulturní tradicí, která je spiata s přírodou. Lokace přírody v okolí je taky scela nedotčena turisty. Slovensko je hrdé na vyjímočnost atraktivních pohoří.

K útrobí podzemí regionální nabídky doporučujeme vidět atrakci jako je krápníková výzdoba. Navštivte ji za Tatranskými Matliarmi. Hlavním zážitkem nadále zůstávají hory a lyžování na upravěných sjezdovkách. Horskou rekreaci skvalitňují nové hotely. Na horských terasách se nachází i skalní útvary.

rekreace Ždiar penzion Havran

bar

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku