Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  U Elky
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

rekreační pobyty u Elky Liptov Slovensko

Slovenský region je podhorskou oblastí se širokými možnostmi vyžití pro dovolenkáře. Ubytovací objekt je situován v malebné historické vesnici ve východní části Liptova pod Vysokými Tatrymi - Slovensko. Hlavní atrakcí je - Važecká jeskyně. Penzion je obklopen i lyžařským vlekem, galerií, restaurací, obchodem. Je zde i lékař a lekárna.

Umístění je v centru vzdáleností k atrakcím, koupalištěm, lyžařským strediskám. Dost poblíž jsou taky Vysoké Tatry s možnostmi letních a zimních aktivit. Jde o zdravou dovolenou vhodnou i pro alergiky. Vybavění 2 až 4 lůžkové pokoje. Společenská místnost je s krbem a TV-sat, co dovolené dodává chatový nádych. Koupelna a kuchyň je samozřejmostí, tak jak záhradní posezení či parkování ve dvoře.

Podtatranská oblast je hodnotná pro menší Slovensko. Je to známá lokalita masivu hor Slovenska. Různý terén je vhodný pro túry a lezecké výpravy. Horské okresy mají přidanou hodnotu v okysličeném vzduchu. Pobyt získává na hodnotě i blahodárními účinky čerstvého ovzduší. Nevšedným doplňkem pobytů jsou služby pro návštěvníky v nedalekém okolí.

Tato web stránka opisuje pobyty v apartmánu na spůsob chaty. Je vhodný do podhorského regionu takže jej navštěvníci vyhledávají. Bývá to hledaná možnost pobytu pro všechny kteří rádi vaří gurmánské jídla. Slovensko v různých regionech může mít i takové ubytování.

Zdejší lokalita nabízí kvalitní dovolené. V oblasti můžete použít horké zábavní parky - ve velké věčšině u Popradu a okolí. Blízký horský masiv Magura má takové přírodní zdroje též. Na taký účel jděte na Ružbachy. Je to další místo které Slovensko doplňuje ke kvalitním.

Oblíbeným sportem na horách může být lyžování anebo pěší turistika. Tomuto trendu se zařizují obchodní podmínky a taky služby pro návštěvníky regionu. Slovensko podporuje v tomto regionu kvalitní želízka sportovních areálů samozřejmně terénu pro lyžování. K dobré starostlivosti o turisty přináleží atrakce v okolí vesnic i měst.

Kontakt:  zdroj internet

Liptov Tatry ubytování v penzionu u Elky

koupelka společenská místnost

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku