Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Petko
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená Petko Tatry ubytování v centru Tatranské osady

Oddych s blízkými turistickými službami, dobrou dopravou, vycházkovými anebo náročnějšími túrami v okolitém horství. Je to nověpostavěné zařízení které splňuje Európsky standard. Petko svím návštěvníkům nabízí útulní dvě, tři a čtyř lůžkové pokoje. Každý pokoj má koupelnu (sprchový kout a wc). Pokoje vybavěny s TV-sat a lednici. Celková kapacita 22 lůžek, jídelna s kuchyní.

Je situován u blízkého motorestu, kteřý nabízí kromně jiného i Slovenské speciality. Ubytovací objekt je vzdálen necelých 100 metrů od autobusu a elektrické železnice - zástavka Pod Lesom. Nabídka dovolené v blízkosti lyžařských středisk: Štrbské Pleso, Jakubova lúka, Tatranská Lomnica, Hrebienok, Jamy, Vyšné Hágy, Tatranská Lesná, Smokovec a jiné.

Lokalita je využívaná zejména na léčebné účely. Osada vznikla v roce 1875 a má nadmořskou výšku 995 m. Jako první z okolí nabízí léčení i v zimním období. Pozdeji rozšířila možnosti i na turistický ruch. Po uplynutí nejakého času architektonicky splynula se Starým Smokovcem - Slovensko.

Tato krajina má přínos pro středoeuropskou krajinu Slovensko. Je to lokalita horských masívů na území Slovenska. Vysokohorský terén je používán na výstupy a lezecké výpravy. Okolité lokální území mají výhodu v okysličeném vzduchu. Luxusní pobyt získává na povědomí léčebními dovednostmi čistého vzduchu. Hlavním doplňkem dovolené jsou služby pro turisty v okolí.

Tady ta strana prezentuje pobyty v apartmánu na spůsob chalupy. Je vhodný do lesního prostředí a takže je požadován. Může to být zajímavá možnost dovolené pro ty kteří rádi připraví oblíběné jídla. Slovensko ve svých krajích může mít i takovéto pobyty.

Zdejší oblast dodává nevšední dovolené. V lokalitě můžete navštívit minerální termály - nejvíc u měst. Blízké hory Magura skrývá témněř stejné přírodní zdroje taky že jo. Pro takový účel jděte na Ružbachy. Může to být další místo které Slovensko přiřazuje k nevšedním.

Využívaným sportem na horách jsou běžecké lyžování a taky horská turistika. Takovým skutečnostem se přispůsobují obchodní stánky a i služby pro návštěvníky lokality. Slovensko nabízí v této části kvalitní želízka dobrých sportovišť počínaje upravěných sjezdovek. K zájmu o návštěvníky patří pěkné okolí obcí též městeček.

ubytování Nová Lesná penzion Beny

koupelna BAR

BESIEDKA

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku