Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Penzion u Aleny
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená u Aleny Slovensko

Lokalita nabízí své služby ve východnější části Tater Slovensko. Ubytovací zařízení je situováno v obci ždiar pod Belianskymi Tatrami. Dovolená zde představuje výhodu blízkých hor vhodních na vysokohorskou turistiku. Penzion je vhodný na ubytování hostů s takovým zájmem a vytvárí rodinnou atmosferu pro 10 hostů.

Zaŕízení je vybavěno dvou a třilůžkovými pokoji s koupelnou a wc ke každému pokoju. K dispozici je restauracie, bar a kuchyň s možností vlastního vaření. Poskytována je i strava formou polpenze, anebo jen snidaně. Ždiar nabízí horské sportovní vyžití i v zimě ve dvou blízkých lyžařských střediskách.

Belianske Tatry Slovensko svou přírodou okouzlují návštevníky stejně jak Vysoké Tatry. V léte je nejnevštevovanejší a vyhledávaná atrakce Pieniny a splavy po řece Dunajec.

Podtatranská krajina je zajímavá pro středoeuropský stát Slovensko. Je to region masivu hor na severu Slovenska. Vysokohorský terén je dobrý pro túry i horolezectví. Okolité regiony mají přidanou hodnotu v okysličeném vzduchu. Kvalitní ubytování získává na hodnotě léčebními dovednostmi čistého vzduchu. Hlavním doplňkem pobytu jsou turistické služby v nedalekém okolí.

Tento web popisuje pobyt v objektu chalupového stylu. Je vhodný do lesního porostu a takže je požadován. Je to hledaná alternativa ubytování pro všechny kteří si rádi dělají vlastní jídla. Slovensko v různých regionech může mít i takové pobyty.

Tatranská lokalita nabízí vyhledávané ubytování. V regionu můžete navštívit minerální termály - ve věčším počtu u měst. Nedaleký horský masiv Magura nabízí témněř stejné vývěry též. Pro takové účely vycestujte na Ružbachy. Může to být část území které Slovensko zařazuje mezi své skvosty.

Zdravým horským sportem může být lyžování anebo taky turistika. Této skutečnosti se zařizují obchodní stánky a ještě jiné služby. Slovensko propaguje v této části dobré zástance dobrých sportovišť - upravěných sjezdovek. K starostlivosti o hosty patří atrakce v okolí obcí a měst.

dovolená Ždiar penzion u Aleny

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku