Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Šuca
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Nová Lesná penzion Šuca

Obec svým návštevníkům nabízí čaro vidieka s mnoha službami turistického ruchu v blízkém okolí. Penzión je situován v podtatranské obci Nová Lesná Slovensko v nadmořské výšce 746 m. Ubytovací zařízení Šuca nabízí ubytování ve dvou, tři a čtyřlůžkových pokojích. Každej má vlastní sociální zařízení. Maximální kapacita 36 hostů. V nabídce je vlastní kompletně vybavěna kuchyň. Možnosti společnského vyžití v společenské místnosti s TV-sat, videem, mapy, turistickými průvodci.

K dispozici je zahrada na posezení u ohně a piknik. Je to klidné prostředí. Parkování aut je na záhradě. Garance služeb na úrovni penzionu.

Zdejší část krajiny má hodnotu pro horskou destinaci Slovensko. Je to pěkná část horského masivu u vnitř Slovenska. Terén je vhodný na výstupy a lezení. Tatranské okresy mají výhodu v zdravém vzduchu. Kvalitní pobyt získává na hodnotě i léčebními účinky čistého ovzduší. Zajímavým doplňkem ubytování jsou služby kolem.

Tady ta strana prezentuje ubytování v domku na spůsob chaty. Hodí se do lesního prostředí takže je požadován. Může to být vhodná alternativa pobytů pro všechny kteří rádi dělají gurmánské jídla. Slovensko v různých okresech nabízí i takové pobyty.

Lokalita Tater dodává dobré ubytování. V oblasti určitě navštivte horké zábavní parky - zvěčša u věčších měst. Blízké hory Magura skrývá stejné minerální vývěry téže. Pro takový účel navštivte Ružbachy. Může to být místo které Slovensko zařazuje k zajímavým.

Využívaným sportovním výkonem může být běžecké lyžování anebo pěší turistika. Této skutečnosti se přispůsobují kamenné obchody a služby pro návštěvníky regionu. Slovensko propaguje tady rozvinuté zástance kvalitních sportovišť počínaje terénu pro lyžování. K dobré starostlivosti o zákazníka patří pěkné okolí obcí i měst.

Nová Lesná penzion Šuca

koupelna jídelna

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku