Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Szontagh
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Szontagh villa v Tatrách Slovensko Nový Smokovec

Sportovní dovolená s blízkymi službami pro každého, dobrou dopravou, túry na horách. Penzion Szontagh byl vybudován rodinou Szontaghovou, zakladatelmi osady Nový Smokovec Slovensko. Je to místo kam přijdete jako host a odejdete jako přítel. Villa Szontagh nabízí hostům kvalitní ubytování v 5 apartmánech, 9 dvoulůžkových a 1 jednolůžkovém pokoji s možností přistílek. Pokoje jsou vybavěny koupelnami, TV, budikem, telefonem. Věčší část pokojů má balkón a minibar. Celková kapacita je 43 lůžek.

Villa k spokojenoti hostů přispívá i chutnou snídaní nabízenou formou švedských stolů. K dispozici je i malý salónik. Ubytování má výhodní polohu na realizování horských sportů. Blízké okolí je bohaté na přírodní a historické památky. Villa je vzdálená jen nekolik metrů od centra a chvílku chůze od obchodu a restaurací.

Osada je využívaná zejména na léčební účely, vznikla v 1875 v nadmorské výšce 995 m.n.m. Jako první v okolí nabízela léčení i v zimě. Pozdeji zaznamenala i turistický rozmach a architektonicky se spojila se Starým Smokovcem, tradiční Slovenskou osadou.

Oddychovat v panenské kráse přírodních atrakcí stejně je základním kamenem turistické atrakci zdejší Slovenské lokality. Tatranské hory fascinují jejich velikostí. Získáváme respekt protože můžou být i nebezpečné. Lesní cesty jsou upravovány profesionály anebo i dobrovolně pracujicími nadšenci. U težších tur dávejte záležet na bezpečný návrat. Slovensko nabízí přiležitosti k zdravému oddechu.

Významnými důležitostmi v lokalitě určitě jsou architektornické stavby v středu městeček taky aqua parky. Pro věčšinu turistů přitažlivým zástupcem hradních staveb je hrad na Spiši. Plavání je možné v aquaparkových bazénech u Popradu , v minerálním bazénních komplexech za Vrbovské vesnicí. Spoznejte Slovensko. Naleznete spomínané nevšednosti. Polská lokalita poblíž určitě je dobré spestření pobytu v zdejší přírodě. Slovensko využívá věčší území hor situovaných na severu s porovnáním za hranicemi na severu. Směruje to k možnostem rozšířené horské turistiky tady.

Tady ten region se určuje jako turistická část. Slovensko buduje tu rekreační jednotku z regionálních možností dovolené. Skuste spoznat přírodu. Kulturní stánky jsou situovány téže v dalších lokalitách historického rázu. Regionální ceky drží nepoškozené kulturní a jiné památky a jiné známé přednosti. Slovensko se viditelně proklamuje správnými celky oblastí. Kulturní diferenciace je celkem odlišná u západní hranice a taky jinde na Slovensku.

Ve východní části hor obdivujeme turistickou lokalitu u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se až k hranicím s Polskem. Zde je navštěvována vesnice v horském prostředí. Tuto oblast Slovensko zatraktivnuje s tradicí, která prezentuje zdejší zvyklosti. Lokace přírody v regionu je i nedotčena vlivem vzáleného průmyslu. Slovensko usiluje o čistotu hořstva jako takého.

K dovolené uvnitř územní oblasti patří taky podzemní systém. Tato atrakce se nachází v lokalitě Belianskych hor. Atraktivní skutečností navždy zůstávají horské výtvory a lyžování na upravěných sjezdovkách. Rekreaci skvalitňují nové hotely. Za cíl túri si můžete určit i plesa mezi skálami.

ubytování villa Szontagh pokoj

restaurace okoli

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku