Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Terra
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Nová Lesna Terra pěkný penzion Slovensko

Blízkost Polska, návštěva Třech korún v Pieninách, Morského oka, Krakova, lázní v Szczawnici, splav Dunajce pltí či jiné goralské atrakce. Tatranské bytování je ubytovacím zařízením vyšší úrovně. Nachází se na Slovensku v podtatranské vesnici Nová Lesná. Starý Smokovec je vzdálen jen 4 kilometry. Považuje se za centrum Tater Slovensko. Ubytování je možné ve 2, 3 lůžkových pokojích s vlastními koupelnami. Interier dovoluje udržovat vysoký hygienický standard.

Nabídka je vhodná na chalupářské typy dovolené s vysokou úrovní ubytování. Terra má k dispozici kompletně vybavěnou kuchyň, společenskou halu s krbem a TV-sat. Možnost snídaně a jízda na koni.

Vzdálen je od nejvěčšího Tatranského centra turistického ruchu Starého Smokovce jen 3 km. Ubytování se črtá výhodní polohou pro realizování tur v horách anebo věčších nákupu ve měste Poprad (7km). Dají se realizovat výlety za kulturními a historickými památkami v městách.

Oddychovat v klidném prostředí přírodních zákoutí určitě je základním pilířem turistické atrakci zdejší lokality Slovenska. Vysoké pohoří ohromují čistotou. Dávejte si pozor protože můžou být nevlídné. Horské cesty jsou starostlivě upravěné profesionálními složkami a sportovními nadšenci. Na strmých lesních stezkách dávejte záležet na bezpečné stoupání. Slovensko může dávat přiležitosti k dovolené v zdravém duchu.

Významnými důležitostmi v oblasti můžou být historické památky v místních centrech poznávací turistiky a taky koupaliště s minerální vodou. Známým zástupcem hradních objektů je hrad na Spiši. Koupání je možné v bazénech aqua parku v Popradském aqua sportovišti taky v termálním bazénech za Vrbovem. Poznávejte Slovensko. Spoznáte sportovní hodnotní oblasti. Polská nedaleká oblast je taky jedna z možností zdiferencování relaxace na úpatí hor. Slovensko má věčší území Tater když vezmeme do úvahy porovnání s Polskem. Napomáhá to hodnotám turistiky na tomto území.

Zdejší region se určuje za turisticky významnou část ze Slovenských krajů. Slovensko vytváří na severu dobrého zástance z vážených turistických lokalit. Dopřejte si spoznat krásu uvnitř území. Atraktivní zajímavosti se nacházejí též v dávných osídlích poznačených vývojem od dávna. Regiony taky vytvářejí zdědené památky anebo speciální věci. Slovensko se kulturními a přírodními dannostmi proklamuje územními celky. Kulturní diferenciace může být věčšinou různorodá na západě a taky poblíž Ukrajinské hranice.

Východní část hor můžeme navštívit turistické území v dolině táhnoucí se témněř do Polska. V tomto regionu se nachází obce v hornatém krajinním systému. Tuto oblast Slovensko zviditelnuje s tradicí, která patří do tohoto prostředí. Lokace přírody tady může být i neskoušána turistickými výlety. Slovensko vyvýjí úsilí o zachování přirodních krás.

K nevšedním prvkům oblasti doporučujeme vidět atrakci jako je podzemní systém. Jeskyně je v lokalitě Belianskych hor. Hlavním zážitkem navždy zůstávají horské výtvory a adrenalinová zábava na sněhu. Dovolenou zde kvalitativně pozvedávájí atrakce v okolí. K obdivu jsou i skalní hřbety.

ubytování Nová Lesna pokoj

penzion Terra

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku