Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Vila Credo
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Tatry Vila Credo Slovensko

Lokalita je známá vysokohorským prostředím Slovenska, léčebními domy a dobrým ubytováním. Penzion je nově postavěn objekt co přispívá ke skvalitnění nabídky pro pobyty v Dolním Smokovci. Vila Credo má k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím, chladničkou, TV-SAT s možností přístýlky. Další ubytování je ve 2 apartmánech s kuchyní, príslušenstvím, chladničkou, TV-SAT pre 2 až 4 hosty. Celková kapacita 16 - 18 lůžek. Na přízemí je společenská, konferenční místnost a lyžárna. Za objektem je posezení u krbu, gril. Příjemní dovolená se stáva standardem s takovými nabídkami na Slovensku.

Penzion Vila Credo je situován v blízkosti lyžiařskeho vleku - do 60 m. Nákupní centrum a restaurace do 350 m. V širším okolí naleznete atrakce kutúrního dedičství - gotická architektura. Dolný Smokovec Slovensko nabízí lokalitu pro dovolenou s možnostmi na kvalitní odpočinek. Parkování je řešeno u penzionu a příjemné večerní posezení u otevřeného ohniště.

Ubytování je obklopěno:
 • dvěma lyžiařskými vleky
 • lyžařské středisko Hrebienok
 • Jakubova lúka
 • Jamy
 • Skalnaté Pleso
 • Interski
V regionu je možnost podnikat výlety do:
 • Slovenského ráje
 • Pienin
 • termálních koupališť Vrbov
 • Beašenová
 • Tatralandia - Lipt. Mikuláš

Podtatranská část krajiny je zajímavá pro nedaleké Slovensko. Jde o pěknou část masivů hor Slovenska. Různorodý terén je využíván na procházky a horolezecké výpravy. Tatranské okresy mají hodnotu v zdravé klímě. Luxusní dovolená se dostává do povědomí léčebními dovednostmi svěžího ovzduší. Nevšedným doplňkem ubytování jsou turistické služby v okolí.

Tato web stránka představuje pobyt v apartmánu na spůsob chalupy. Je vhodný do lesního prostředí a tak jej navštěvníci hledají. Je to vyhledávaná možnost pobytů pro lidi kteří rádi vaří oblíběné jídla. Slovensko ve svých regionech má i takovou dovolenou.

Podtatranská lokalita nabízí kvalitní pobyty. V lokalitě můžete vyskoušet minerální aqua parky - hojně u měst. Nedaleké hory Magura má takovéto termální vývěry taky. Na takový účel si prohlédněte Ružbachy. Může to být část území co Slovensko zařazuje mezi navštěvované.

Hodně využívaným sportem na horách je běžecké lyžování a vysokohorská turistika. Této skutečnosti se uspůsobují obchody a taky turistické služby. Slovensko propaguje zde kvalitní zástance dobrých sportovišť samozřejmně lyžařských sjezdovek. K zájmu o hosty patří zajímavá lokalita v okolí obcí a městeček.

dovolenka Dolny Smokovec Vila Credo

dovolenka Dolny Smokovec Vila Credo

dovolenka Dolny Smokovec Vila Credo

apartman

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku