Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Slnečný dom
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

apartmany Slovensko slnečný dom v Tatranské Lomnici

Ubytování v regionu s nabídkou 9 km dlouhého splavu na dřevěných pltích na Pieninách Slovensko. Penzion ubytováva svých hostí v dvouposchodových apartmánech. K dispozici je koupelna se sprchou a wc, lednička a TV-SAT. Dva z apartmánů mají krb. K dispozici je i malá postýlka s plnou výbavou. Slnečný dom má v ceně zahrnutou snídani v restauraci, které jsou přispůsobené individuálním požadavkám. Múzeum v Ždiari a skanzen v Pribyline jsou další blízkou atrakcí, ktorou penziony v Tatrách ve své nabídce využívají. Jedinecnou lidovou architektúrou vyniká Zamagurie. Nejznámější je Červený Kláštor, kde žil a pracoval mních a botanik Cyprián. Symbolem Zamaguria jsou Pieniny a řeka Dunajec. Nejvěcší atrakcí pro návštevníky je 9 km dlouhý splav na dřevených pltích v nádherné přírode Pieninskeho národního parku.

Penzion s potěšenim uvíta svých návatevníků v restauraci stylově zařízenou. Interier je doplněn lyžami dedečků a vynikající kuchyní. Vychutnejte si nabídku v tomhle zarízení. Príjemnou a útulní atmosféru doplní oheň v otevřeném kozube - krbu. Slnečný dom nabízí výrazní slevy na pokrmy a dobroty

Přímo v penzionu je půjčovna lyží a výstroje zimních sportů. To všechno je s výraznou slevou pro ubytované hosty. Mužete navštívit nedaleké město Kežmarok Slovensko, které má víc jako 700 let a patří mezi čtyři městské památkové rezervace. Hrad se stálou expozicí je hlavní památkou města. Další zajímavosti jsou evanielický kostel, dřevěný artikulární kostel, múzeum historického nábytku, lyceální knižnice založena v roce 1600 a je považována za nejvěcší historickou knižnicí v střední Europě. Město Levoča - světoznámy oltár v kostele Sv. Jakuba, Spišský hrad zapsán v UNESCO.

Relaxovat v klidu přírody je základním pilířem turistické nabídky zdejší lokality Slovenska. Hory fascinují svou drsností. Dávejte si pozor protože jsou i překrapivé. Turistické stezky jsou čištěny profesionály taky dobrovolníky. U delších tur radíme dávat si pozor na namožení. Slovensko má možnosti k ubytování v této středoeuropské krajině.

Zajímavé doplňky dovolené v Slovenské oblasti hor určitě jsou architektornické stavby v centrách měst a minerální vody ke koupání. Přítažlivým suplutorem hradních staveb je Spišský hrad. Bahnění je využíváno v aquaparku v aqua areálu, v termálním koupališti za Vrbovské vesnicí. Podívejte se na Slovensko. Objevíte zábavné i historické atrakce. Blízká Polská republika je jedna z možností zdiferencování pobytu v zdejší lokalitě. Slovensko zdědilo věčší území Tatranských horských zákoutí s porovnáním za hranicemi na severu. Napomáhá to hodnotám turistických atrakcí na tomto území.

Celý podhorský region se určuje jako turistická část. Slovensko stabilizuje ve svém centru silného zástupce z rekreačních oblastí. Jděte spoznat krásu uvnitř území. Nevšednosti co stojí za návštěvu jsou situovány taky ve vedlejších městách se zaznamenanou historií. Oblasti rekonstruují památní hodnoty anebo speciální věci. Slovensko se v tomto duchu liší podle území. Kultura bude celkově odlišná v západních částech a též na jiném území.

Východní území horského masivu objevte destinaci dovolené v dolině táhnoucí se témněř do Polska. Tady se ubytujte v penzionech usadlosti Ždiar. Tento okres Slovensko zatraktivnuje s kulturní tradicí, která patří do přírody. Zachovaná příroda tady je taky nezničena civilizačními vplivy. Slovensko se stará o přetrvání hořstva jako takého.

K zajímvostem oblasti patří taky jeskyně na východě. Jeskyně je na východě. Jestli porovnáme doplňkové služby a přírodní atrakce, vítězem navždy zůstávají horské výtvory a sjezdovky anebo stopy pro běžkování. Dovolenou doplní priváty s novými nabídkami. K obdivu jsou i jezírka.

penziony Tatranska Lomnica slnečný dom

pokoj pokoj

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku