Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Furmanec
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Furmanec Slovensko Ždiar

Tito hory svou přírodou pritahují návatevníky stejně jako jiné malebné zákoutí Slovenska. Penzion je situován v srdci Belianskych Tater Slovensko. Ubytovací zařízení je vybavěno apartmánem 1/4 s TV-sat, vlastním sociálním zařízením. Rekreace je možná v 10 pokojích vybavěných umývadlem a rádiem. Společné sociální zařízení na chodbě.

V penzionu Vás rádi uvítájí ve své restauraci s kapacitou 48 hostů, TV-sat a krbem. Disponuje taky barem s krbem pro 32 osob, místností na odkladání lyží a kol. Nabídka možnosti bezplatního parkování u penzionu. K dispozici je posezení u ohniště.

Tatranská krajina je přínosná pro menší Slovensko. Je to lokalita horského masivu u vnitř Slovenska. Horský a podhorský terén je dobrý pro lehčí turistiku a lezení. Podhorské lokální území mají hodnotu skvělými klimatickými podmínkami. Luxusní dovolená má přidanou hodnotu taky účinky svěžího ovzduší. Nevšedným doplňkem dovolené jsou služby pro návštěvníky nedaleko.

Tato strana reprezentuje ubytování v penzionu chlupovími prvky. Je vhodný do lesního prostředí tak bývá vyhledáván. Je to vhodná možnost dovolené pro všechny kteří rádi dělají vlastní jídla. Slovensko ve svých lokalitách může mít i takovéto pobyty.

Tatranská lokalita navrhuje horské pobyty. V regionu určitě navštivte minerální koupaliště - nejvíc u měst. Nedaleké pohoří Magura skrývá takovéto vývěry taky že. Pro takové účely jděte na Ružbachy. Je to místo které Slovensko doplňuje ke kvalitním.

Zdravým horským sportem jsou běžecké lyžování a taky horská turistika. Tomuto trendu se uspůsobují obchodní stánky anebo služby pro návštěvníky lokality. Slovensko má v této oblasti kvalitní zástupce sportovních areálů samozřejmně lyžařských sjezdovek. K zájmu o návštěvníky patří pěkné okolí vesnic též metropol.

dovolená Ždiar penzión Furmanec

restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku