Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Raitmayer
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Nový Smokovec ubytování Reitmayer Slovensko

Osada Nový Smokovec reprezentuje lokalitu využívanou zejména na léčebné účely. Penzion Reitmayer reprezentuje ubytování s kvalitní nabídkou služeb ve dvou, třilužkových a rodinných pokojích (2+2). Každý pokoj má sprchovací kout a WC, TV-sat, lednice, rychlevarná konvice. Snídaně penzion Reitmayer nabízí formou švedských stolů.

V nabídce jsou služby resteurace která je otevřená od 16,00 do 21,00, biliard a finis, kolibu pro skupiny, otevřené ohniště.

Osada vznikla v 1875 a má nadmorskou výšku 995 m.n.m. Jako první z okolí nabízí léčení i v zimě. Časem rozšířila možnosti i pro turistický ruch. Pozdeji architektonicky splynula se Starým Smokovcem.

Penzion je vhodní zařízení v lokalitě Nového Smokovce Slovensko na realizování sporotvně založené dovolené. V zimě jsou k dispozici sjezdovky menší náročnosti vhodné i pro začátečníky. Jde o nabídku dovolené s blízkymi turistickými službami, dobrou dopravou, vycházkové nebo nárocnejší túry v oklitých horách.

Procházet se v klidném prostředí přírodních zákoutí určitě je grem nabídky zdejší lokality Slovenska. Pohoří fascinují jejich mohutností. Získáváme respekt - jednoduše můžou být i nevlídné. Horské stezky jsou upravovány profesionály taky horskými nadšenci. Horské túry jsou zajímavé ale radíme dávat si pozor na poškození svalů anebo jiné poškození zejména nohou. Slovensko má možnosti k ubytování v této středoeuropské krajině.

Zajímavé doplňky dovolené v Slovenském regionu pod horami jsou památky historie v místních osadách taky termální koupaliště. Dobře známým zástupcem hradních budov je Spišský hrad. Čvachtání je využíváno v aquaparkových bazénech u Popradského aqua objektu a taky v bazénních komplexech ve Vrbově. Spoznejte Slovensko. Navštívíte spomínané hodnotní oblasti. Blízká Polská republika je půvabné zlepšení oddychu v horách. Slovensko se stará o věčší oblast Tater s porovnáním za severními hranicemi. Ústí to k širším možnostem turistických atrakcí zde.

Zdejší region se uznává jako turisticky významným regionem Slovenska. Slovensko stabilizuje u severní hranice kvalitní rekreační služby všobecně z uznávaných turistických center. Je obohacující prohlížet přírodu. Muzea spravidla bývají též v dávných osídlích s poznáním minulosti. Regionální území udržují své památky a zajímavé místa. Slovensko se kulturou proklamuje oblastními lokalitami. Zachovaná zvyklost předků může být možná různorodá na západním území anebo ve východních krajích.

Východní část hornatého pásma je soustředěn turistický kraj u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se až do Polské republiky. Na tomto území doporučujeme návštevu usadlosti v horském prostředí. Tento region Slovensko zviditelnuje s tradicí, která prezentuje zdejší zvyklosti. Přiroda tady je v něktrých částech scela nedotčena civilizačními vplivy. Slovensko se stará o přetrvání panenské přírody.

K útrobí podzemí likality přináleží i jeskyně ve východní části. Jeskyně je na východě hor. Hlavní atrakcí určitě jsou horské masivy a lyžování na upravěných sjezdovkách. Dovolenou doplní penziony. K obdivu jsou i skalní stěny.

penzion Reitmayer ubytování v pokoji

restaurace ohniště

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku